Gardena 3516-20 Teleskopık Sap 58-98 Cm Yapı & Bahçe & Oto Ürünü

Gardena 3516-20 Teleskopık Sap 58-98 Cm

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 847334)

GARDENA 3516-20 TELESKOPIK SAP 58-98 CM

GARDENA combisystem Teleskopik Sap 100 ile tüm kombi sistem El Aletleri dik durarak rahat ve kolay çalışacak şekilde uzatılabilir. Pratik: Teleskopik Sap 10 cm aşamalarla 58 - 98 cm arasında ayarlanabilir; böylece boyunuza ve çalışma şartlarına uyum sağlar. Pratik bir kayan bilezik ve döndürmeden kilitlenen bağlantı güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar. Uzatma Sapı üzerindeki vida sayesinde sapla alet arasında kilitli ve bükülmeyen bir bağlantı elde edilir. El Aletinin tutamağını gevşetin, aleti Uzatma Sapına takıp sıkı bir şekilde vidalayın. Kullanılan yüksek kaliteli alüminyum Teleskopik Sapın son derece hafif olmasını sağlar. Asmak için kullanılan delik kolay bir şekilde saklamayı sağlar. Garanti süresi 25 yıldır.

Hafif ve güçlü
Kullanılan yüksek kaliteli alüminyum tutamağın hem hafif hem de sağlam olmasını sağlar.">

Hafif ve güçlü
Kullanılan yüksek kaliteli alüminyum tutamağın hem hafif hem de sağlam olmasını sağla

Rahat çalışma - tek tek ayarlama
Teleskopik Sap kullanılarak combisystem El Aletleri kolayca uzatılabilir. Sapı boyunuza ve çalışma şartlarına göre ayarlamak için, sap 10 cm aşamalarla 58 - 98 cm arasında ayarlanabilir.">

Rahat çalışma - tek tek ayarlama
Teleskopik Sap kullanılarak combisystem El Aletleri kolayca uzatılabilir. Sapı boyunuza ve çalışma şartlarına göre ayarlamak için, sap 10 cm aşamalarla 58 - 98 cm arasında ayarlanabilir.

Güvenli bağlantı
Kilitlenen ve döndürmek gerekmeyen sap-alet bağlantısı ve sabit sıkıştırma vidası hiçbir parçanın bükülmemesini ve rahat çalışılmasını sağlar.">

Güvenli bağlantı
Kilitlenen ve döndürmek gerekmeyen sap-alet bağlantısı ve sabit sıkıştırma vidası hiçbir parçanın bükülmemesini ve rahat çalışılmasını sağlar.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.">

25 yıl garanti

25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Ürün Yorumları