Gardena 3219 Bahçe sı 9 Cm 3 Disli Çapa

  • Gardena 3219 Bahçe sı 9 Cm 3 Disli Çapa
52,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 3219 BAHÇE ÇAPASI 9 CM 3 DİSLİ

GARDENA combisystem Bahçe Çapası 9 cm çalışma genişliğine sahip olup sık sıralarda ve tarhlarda bitkilere zarar vermeden bahçe bakımı yapmak için idealdir. Çapalama, ot temizleme, havalandırma, sırt yapma ve düzleştirme; bir tarafta düz dişli ağız, diğer tarafta da üç dişle her şey mümkün. Geliştirilmiş şekle sahip büyük ağız sayesinde toprağa daha kolay girebilir. Bahçe Çapası tüm GARDENA combisystem saplara uysa da, GARDENA boyunuza bağlı olarak 130 veya 150 cm sap önerir. Garanti süresi 25 yıldır.


<strong>Toprağı kolayca ufalar</strong><br/>Büyük, dişli bıçak toprağa kolayca girmesini ve bitkilere zarar vermeden çalışmayı sağlar.

Toprağı kolayca ufalar
Büyük, dişli bıçak toprağa kolayca girmesini ve bitkilere zarar vermeden çalışmayı sağlar.

<strong>Bükülmez bağlantı</strong><br/>Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

Bükülmez bağlantı
Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

<strong>Tüm saplara uyar</strong><br/>GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

Tüm saplara uyar
GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.
Yükleniyor...
52,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90