Gardena 3166 Kultıvator Çapa

  • Gardena 3166 Kultıvator Çapa
26,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 3166 KULTIVATOR

GARDENA combisystem Çapa köklere zarar vermeden toprağı gevşetmeyi ve havalandırmayı sağlayan üç sağlam dişe sahiptir. Çapanın genişliği 9 cm olup taşlı toprak ve yakın sık bitkiler için de son derece uygundur. Ürün tüm GARDENA combisystem saplara uysa da, GARDENA boyunuza bağlı olarak 130 cm sap önerir. Garanti süresi 25 yıldır.

<strong>Aşınmaya karşı dayanıklı</strong><br/>GARDENA combisystem Çapa ürünün aşınmaya karşı en iyi şekilde korunmasını sağlayan yüksek kaliteli, duroplast kaplanmış çelikten yapılmıştır.

Aşınmaya karşı dayanıklı
GARDENA combisystem Çapa ürünün aşınmaya karşı en iyi şekilde korunmasını sağlayan yüksek kaliteli, duroplast kaplanmış çelikten yapılmıştır.

<strong>Kolay çalışma</strong><br/>Bu combisystem Çapada sağlam dişler olup, taşlı toprak ve yakın sık bitkiler için son derece uygundur.

Kolay çalışma
Bu combisystem Çapada sağlam dişler olup, taşlı toprak ve yakın sık bitkiler için son derece uygundur.

<strong>Bükülmez bağlantı</strong><br/>Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

Bükülmez bağlantı
Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

<strong>Tüm saplara uyar</strong><br/>GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

Kolay çalışma
Bu combisystem Çapada sağlam dişler olup, taşlı toprak ve yakın sık bitkiler için son derece uygundur.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Ürüne sapı dahil değildir.

Yükleniyor...
26,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90