Gardena 3132 Kultıvator Teklı Çapa

  • Gardena 3132 Kultıvator Teklı Çapa
27,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 3132 KULTIVATOR TEKLI

GARDENA combisystem Çapada sivri bir diş olup üstü sertleşmiş toprağı kolayca parçalamak için idealdir. Çok sıkışık sıralarda bitkilere zarar vermez; yalnızca 3,6 cm çalışma genişliğiyle küçük bir üründür. Çapa tüm GARDENA combisystem saplara uysa da, GARDENA boyunuza bağlı olarak 130 cm sap önerir. Garanti süresi 25 yıldır.

<strong>Bükülmez bağlantı</strong><br/>Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

Bükülmez bağlantı
Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

Bitkilere zarar vermeden çalışma
Küçük Çapanın genişliği yalnızca 3,6 cm olup çok sık sıraların arasında ve bitkilere zarar vermeden çalışmak için uygun sivri bir dişe sahiptir.

Aşınmaya karşı dayanıklı
GARDENA combisystem Çapa ürünün aşınmaya karşı en iyi şekilde korunmasını sağlayan yüksek kaliteli, duroplast kaplanmış çelikten yapılmıştır.

<strong>Tüm saplara uyar</strong><br/>GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

Tüm saplara uyar
GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Yükleniyor...
27,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90