Gardena 3100 C/s Ayarsız Tel Cım Tırmıgı Tırmık

  • Gardena 3100 C/s Ayarsız Tel Cım Tırmıgı Tırmık
51,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90
5 İş Günü İçinde Kargolanır.

GARDENA 3100 C/S AYARSIZ TEL CIM TIRMIGI

GARDENA combisystem Yaylı Tel Tırmık yosunlu çim alanları temizlemek için ve havalandırmak için idealdir. Güçlü tel dişler ve 50 cm'lik büyük çalışma genişliği hızlı ve etkili bir çalışma sağlar. Yaylı Tel Tırmık tüm GARDENA combisystem saplara uysa da, GARDENA boyunuza bağlı olarak 130 cm sap önerir. Garanti süresi 25 yıldır.

<strong>Hızlı ve etkili</strong><br/>Güçlü tel dişler ve 50 cm çalışma genişliği sayesinde hızlı ve etkili çalışabilirsiniz.

Hızlı ve etkili
Güçlü tel dişler ve 50 cm çalışma genişliği sayesinde hızlı ve etkili çalışabilirsiniz.

<strong>Bükülmez bağlantı</strong><br/>Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

Bükülmez bağlantı
Combisystem aletleri basit bir şekilde tutamağa bağlanır ve sıkıca vidalanır. Güvenilir teknoloji bükülme olmadan güvenilir bir şekilde çalışmayı sağlar.

<strong>Tüm saplara uyar</strong><br/>GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

Tüm saplara uyar
GARDENA combisystem aletleri tüm GARDENA combisystem saplara uyar. Sapınızın ahşap veya alüminyum olması ya da sırtınızı korumak için tasarlanmış olması sizin tercihinizdir.

Aşınmaya karşı dayanıklı
GARDENA combisystem Yaylı Tel Tırmık, aşınmaya karşı optimum koruma sağlamak için yüksek kaliteli ve sağlam telden ve duroplast kaplanmış kaliteli çelikten yapılmıştır.

<strong>25 yıl garanti</strong><br/>25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

25 yıl garanti
25 yıllık garanti en yüksek kalite demektir.

Ürüne sapı dahil değildir.

Yükleniyor...
51,90KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺7,90