Gardena 2849-20 Profı Sıstem Uzatmalı Sprey Sulama Başlığı

Gardena 2849-20 Profı Sıstem Uzatmalı Sprey

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 847317)

GARDENA 2849-20 PROFI SISTEM UZATMALI SPREY

GARDENA "Profi" Maxi-Flow System Çok Amaçlı Püskürtme Borusu uzun hortumlara bağlamak veya pompalarla kullanmak için idealdir. 92 cm uzunluğunda olduğundan sulama ve temizlik amacıyla kullanmak için idealdir. Çok Amaçlı Püskürtme Borusuyla zor erişilen yerlere de ulaşabilirsiniz. Üç farklı püskürtme modeliyle donatılmıştır: yumuşak püskürtme, sisleme ve temizlik için uygun olan güçlü sulama. Su kapatılabilir. Yumuşak lastik koruyucu halkanın bulunduğu püskürtme kafası uzun kullanım ömrü sağlar.

<strong>Yüksek su akışı</strong><br/>
	Bu "Profi" Maxi-Flow Sistemi Çok Amaçlı Püskürtme Borusu daha da yüksek su akışı sağlar ve çok miktarda su gereken her yer için uygundur.

Yüksek su akışı
Bu "Profi" Maxi-Flow Sistemi Çok Amaçlı Püskürtme Borusu daha da yüksek su akışı sağlar ve çok miktarda su gereken her yer için uygundur.

3 püskürtme modeli

İster bol suyla yıkama, ister narin bitkiler için ince püskürtme isterse yumuşak püskürtmeyle sulama olsun, "Profi" Maxi-Flow Sistemi Çok Amaçlı Püskürtme Borusu tek tek ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde ayarlanabilir.

Kolay dönüştürme

Bu "Profi" Maxi-Flow Sistemi Çok Amaçlı Püskürtme Borusu kolayca Orijinal GARDENA Sistemine dönüştürülebilir; musluk bağlantısını döndürerek çıkarın ve yerine Orijinal GARDENA Sistemi Dişli Musluk Bağlantısı (Ürün No. 902) takın.

Ürün Yorumları