Gardena 1948-29 Tablalı Daıresel Fıskıye Sulama Başlığı

Gardena 1948-29 Tablalı Daıresel Fıskıye

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 847282)

GARDENA 1948-29 TABLALI DAIRESEL FISKIYE

GARDENA Comfort Dairesel Yağmurlama Sistemi Vario bahçenizi dengeli bir şekilde sulamanızı sağlar. Dairesel Yağmurlama Sistemi maksimum 225 m² bir alanı sulayabilir ve maksimum 8,5 m menzile sahiptir. 45° adımlarla 90° - 360° arasında ayarlanabilen 7 adımlı kesim ayarına sahiptir. Bahçeniz için yağmurlama sistemini özel olarak ayarlayabilirsiniz. Özel yağmurlama sistemi döndürme türbini dengeli su dağıtımı sağlar ve püskürtme yönü özel olarak ayarlanabilir. Çok geniş alanları sulamak için yağmurlama sistemleri birbirine bağlanabilir; uç kapağını bir GARDENA Musluk Bağlantısı (Ürün No. 901) veya GARDENA "Profi" Maxi-Flow System Musluk Bağlantısı (Ürün No. 2801) ile değiştirmeniz yeterlidir. Dairesel Yağmurlama Sistemi sağlam, dengeli duran bir plastik tabla üzerine sıkı bir şekilde monte edilmiştir. Zahmetsizce çim üzerine yerleştirilebilir. İnce örgülü, çıkarılabilir tanecik filtresinin temizlenmesi de pratiktir. Bahçenizi kolay sulamak için.

<strong>Derli toplu Dairesel Yağmurlama Sistemi</strong><br/>
	Comfort Dairesel Yağmurlama Sistemi Vario maksimum 225 m²'ye kadar alanlar için ve maksimum 8,5 m mesafede dengeli su dağıtımı sağlar.

Derli toplu Dairesel Yağmurlama Sistemi
Comfort Dairesel Yağmurlama Sistemi Vario maksimum 225 m²'ye kadar alanlar için ve maksimum 8,5 m mesafede dengeli su dağıtımı sağlar.
 • Kolay ayarlama

  İstenen sulama sektörü 7 adımda kolayca ayarlanabilir; kesimler 45° adımlarla 90° - 360° arasında seçilir.

 • Dengeli ayak

  İçindeki metal parçalar sayesinde dayanıklı, dengeli duran plastik tabla çim üzerine sağlam bir şekilde yerleştirilebilir.

 • Uzatılabilir

  Birkaç GARDENA Comfort Dairesel Yağmurlama Sistemi Vario birbirine bağlanabilir ve geniş alanları hedeflenmiş bir tarzda sulayabilirsiniz.

 • Kolay bakım

  İnce örgülü ve çıkarılabilir tanecik filtresi sayesinde yağmurlama sisteminin temizlenmesi son derece kolaydır.

Ürün Yorumları