Gardena 1885 Sulama Bilgisayarı Select Control Sulama Başlığı

Gardena 1885 Sulama Bilgisayarı Select Control

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 798596)

Ürün Özelliği:

  • 5 farklı uygulama için farklı sulama seçeneklerinin olduğu basit programlama: çim, sebze bitkileri, çitler, saksı bitkileri, çiçek tarhları.
  • Seçenek LCD'deki döner düğmeyi kullanarak ve tuşları kullanarak ayarlayarak kolaylıkla gösterilebilir: Sulama süresi 1 dakikadan 2 saat 59 dakikaya kadar farklı seçeneklerde sonsuz kez ayarlanabilir, sıklık günde bir kez, iki,üç yada yedi günde bir ve günde 3 sefer olabilir.
  • Kontrol paneli kolay programlama için çıkarılabilir.
  • Gardena Yağmur yada Toprak Nem Sensörü için bağlantı.
  • Geceleri Toprak Nem Sensörü aracılığıyla otomatik çalıştırılabilir.
  • 1 x 9 V alkalin pil (dahil değildir).
  • Düşük pil ekranı. 4 renkli teşir kartonu.Otomatik ve zamandan kazandıran sulama
GARDENA Su Bilgisayarıyla siz evde yokken bile, bahçeniz güvenilir ve kolay bir şekilde sulanır. Daha fazla boş zamanınız ve canlı, yeşil bir bahçeniz ve güzel, sağlıklı bitkileriniz olur. Sabahın erken saatlerinde veya akşam otomatik sulama yapıldığında daha az su buharlaşır. Bu da para tasarrufu ve hedeflenmiş, en iyi sulama sağlar.


Su tasarruflu çalışma
GARDENA Yağmur Sensörü veya Toprak Nemi Sensörü bağlanarak otomatik sulama toprak nemine ve doğal yağmura bağlı olarak kesilebilir. GARDENA Toprak Nemi Sensörüyle sulama sadece sensöre göre de idare edilebilir.


Güvenli çalışma
Pil zayıf olduğunda gösterilir. Pilin değişmesi gerektiğini zamanında öğrenirsiniz. Böylece Su Zamanlayıcısının güvenilir bir şekilde çalışması sağlanır.


Pratik programlama önerileri
Önceden ayarlanmış sulama programları bahçe sulamasında size yardımcı olur. Kendi ihtiyaçlarına ve deneyimine göre bu öneriler ayrı ayrı değiştirilebilir.Verinin kolay girilmesi
Tuşları kullanarak ve döner düğme seçimi ile verilerin girişi, hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilir.LCD ekranda sunum açıkça yapılandırılmıştır ve sırayla çağrılıp ayarlanabilir.

Ürün Yorumları