GamePower Bane Gaming Optik Mouse USB Siyah

Ürün Kodu: 989976
- GTIN: 4360093043022

Ürün Bilgisi

GamePower Bane Gaming Optik Mouse USB Siyah Mouse

Üretici Kodu: GP BANE

KALİTELİ OYUN DENEYİMİ HİSSİNİ BİREBİR OLARAK YAŞAYINTerlemeye dayanıklı yüzey yapısı ile tüm oyuncular için ideal tasarım. Bunun yanı sıra, FPS vb. birçok oyunda silahları, kullanılan araçları doğru olarak değiştirmenize katkı sağlayan, rekabetçi oyun deneyiminizi artıran, tam anlamıyla bir oyun mouse'u ile tanışın.

AVAGO 5050 SENSÖR ve 2500 DPI DEĞERİYüksek doğruluklu akıllı izleme, her tıklama sayısını izler ve uzun menzilli hasar vermeniz gereken oyunlarda bir bakışta doğru tıklamanın deneyimini yaşayacaksınız

HUANO GAMING SWITCH İLE 10 MİLYON KEZ TIKLAMAYapışık tip kabuk tasarımı ile farklı bir switch (anahtar) kullanım deneyimi. Taşlama işleminden geçmiş yüzey yapısı sayesinde kontrol edilmesi kolay bir mouse ile tanışın. 10 milyon kez tıklama ömrü ile beraber Huano oyun switch'i oyunlarda en büyük destekçilerinizden birisi olacak.


RGB AYDINLATMASI İLE KALİTELİ ve ŞIK TASARIMGamePower Bane tasarlanırken kullanılan malzemeler özenle seçildi. Kaliteli ve şık tasarımı bir araya getirmek için her şey düşünüldü.

TEKNİK ÖZELLİKLER


Çözünürlük (DPI) 3000 DPI

Buton Sayısı 7 Buton

Switch Üreticisi Huano

Switch Ömrü (Tık Sayısı) 10 Milyon

Tazeleme Hızı (Hz) 500 Hz

Mat Teflon Mat

FPS Frame Rate 4500 FPS

LED ya da RGB LED RGB BACKLIT

Kablo Uzunluğu 1.8 Metre

Maksimum Hızlanma 8G

Sensör Cinsi Optik

Sensör Üreticisi ve Modeli Avago 5050

Yazılım ve Makro Var

Ürün Yorumları