• Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör
  • Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör
  • Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör
Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör Focal Chorus 716 Kule Tipi  Walnut Hoparlör

Focal Chorus 716 Kule Tipi Walnut Hoparlör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950482)

2-1/2 YOLU BAS-REFLEKS FLOORSTANDING HOPARLÖR

Için iki 6.5 "(16.5cm) woofer, (sadece üst hoparlör orta sınıf için kullanılan) birlikte bas kapağı: Zarif ve rafine, Koro 716 kule hoparlör prim hifi konfigürasyonda 2,5 yönlü teknolojisi kullanılarak inşa edilmiştir 320ft kadar odalar için mükemmel bir çift bas gücü, 2 (30m 2 ). Ses dinleme odasında kendi içine giriyor, dinamik bir orta sınıf ile, bas ve yüksek güç katına. azaltmak için hoparlör üzerinde bir ön port düşük olduğunu distorsiyon ve bas seslerin sadık üretimini sağlamak.

ÜSTÜN İMALAT KALİTE

Sadece tarafsızlık ve düşük titreşim akustik özelliklerini koruyarak Korosu 700 aralığında, daha iyi entegrasyon için basitleştirilmiş, güncellenen tasarım Korosu 716 faydaları, tüm diğer hoparlör gibi. Bu Dikili hoparlör Odak teknolojilerini kullanır. Poron dinamik, güçlü bas ve orta menzilli ses için Polyglass membran woofer ve orta sınıf ile, yumuşak, orta ve yüksek frekans aralıkları için TNV2 tweeter askıya aldı.

ANAHTAR ÖZELLIKLER

• Hoparlörler tasarlanmış ve Temas Noktaları tarafından imal. 
• Bu fiyat aralığında Olağanüstü ses ve üretim kalitesi.


Ürün Yorumları