FibaBanka Alışveriş Kredisi

Fibabankalı Değilseniz;

 1. Ödeme aşamasında Alışveriş Kredisi menüsünden Fibabanka'yı seçin.
 2. Yönlendirildiğiniz Fibabanka sayfasında ilgili formları doldurun.
 3. Başvuru formu onaylandıktan sonra kurye ile gönderilen sözleşmenizi imzalayın.
 4. Size Fibabanka tarafından iletilen kredi dökümanlarını onaylayın.
 5. Onayınız sonrasında kredi işleminiz tamamlanacak ve siparişiniz Webdenal tarafından onaylanıp adresinize kargolanacaktır.

Fibabankalıysanız;

 1. Ödeme aşamasında Alışveriş Kredisi menüsünden Fibabanka’yı seçin.
 2. Yönlendirildiğiniz Fibabanka sayfasında ilgili formları doldurun.
 3. Kredi işlemleriniz tamamlandıktan sonra ödemeniz gerçekleşir ve siparişiniz Webdenal tarafından adresinize gönderilir.

Sıkça Sorulan Sorular

Webdenal müşterilerinin 1.000 TL – 20.000 TL arasındaki alışverişlerini 24 aya varan vade seçenekleri ile tamamlamasına olanak sağlayan bir ihtiyaç kredisidir.

24 aya kadar vadelerde taksitli alışveriş fırsatı sunar.

Webdenal'dan yapacağınız tüm alışverişlerde geçerlidir.

Sipariş tutarınızın 1000TL ile 20000TL arasında olması durumunda ürün grubuna göre aşağıdaki vadeler uygulanır:
 • 1000TL ile 5000TL arasındaki Cep Telefonu alışverişlerinizde 12 ay vade
 • 5000TL ve üzeri Cep Telefonu alışverişlerinizde 3 ay vade
 • Tablet alışverişlerinizde 6 ay vade
 • Bilgisayar (Laptop, Masaüstü PC, All-in-One PC) alışverişlerinizde 12 ay vade
 • Diğer tüm kategorilerde 24 ay vade
Sepetinizde vade sınırlamasına tabi olan bir ürün varsa sepetteki diğer ürünler için de vade sınırlaması olan ürünün vadesi uygulanacaktır.
Farklı vade sınırlaması olan ürünler için ayrı sepetler oluşturulması tavsiye edilir.

Almak istediğiniz ürüne ait sipariş tutarına özel (varsa indirim, kupon indirimi ve kargo ücreti hariç) aylık taksit tutarı, vade sayısı ve toplam ödeme tutarı bilgilerine ilgili ürün sayfasında bulunan Taksit Seçenekleri > Alışveriş Kredisi alanından ulaşabilirsiniz.

Evet, Fibabanka müşterisi olmanız gerekmektedir.

Sepetinizdeki ürünleri satın almak için Webdenal ödeme sayfasında "Alışveriş Kredisi" sekmesinde Fibabanka seçin. "Ödeme Yap"a tıkladıktan sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz. Fibabanka müşterisiyseniz ilgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onaylandıktan sonra Fibabanka Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz. Alışveriş Kredisi süreciniz tamamlandığında tutar Webdenal'ın hesabına aktarılır ve siparişiniz hazırlanarak kargoya verilir.

Fibabanka Alışveriş Kredisi seçeneğini seçtikten sonra Fibabanka sayfasına yönlendirilirsiniz. İlgili sayfadaki formu doldurduktan ve kredi başvurunuz onay aldıktan sonra Fibabanka müşterisi olmanız için talebiniz alınır. Müşteri olmanız için sözleşmeniz kurye ile tarafınıza iletilir.

Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. İade talebiniz Webdenal tarafından onaylandığında, ürün bedeli krediniz ile ilişkili Fibabanka hesabınıza aktarılır.

Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz de kapatılacaktır.

Fibabanka politikaları doğrultusunda başvurular otomatik değerlendirilmektedir. Tüm finansal durumunuz değerlendirilmekte ve otomatik sistem kararı çıkmaktadır. Webdenal'ın kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Operatörünüz ile görüşüp SMS’lerinizi kampanya bildirim SMS’lerine açtırmış olmanız gerekmektedir.

Fibabanka hesabınızda bakiye bulunması halinde, kredi ödemeleriniz taksit tarihinde otomatik olarak hesabınızdan tahsil edilir. Ödemelerinizi, Fibabanka Mobil ve İnternet Bankacılığı kanallarındaki Ödemeler sayfasından veya 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı'nı arayarak ya da Fibabanka Şube ve ATM'lerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca, IBAN numaranızı ve alıcı kısmına Ad - Soyad bilgilerinizi ekleyerek diğer banka hesaplarınızdan Fibabanka kredi hesabınıza EFT ile kredi ödemelerinizi yapabilirsiniz.