• Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej
  • Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej
  • Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej
Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej

Fakir Veyron Turbo Öko Elektrikli Süpürge - Bej

Fakir Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 892532)

Fakir Veyron Turbo Öko Bej 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Yüksek motor gücü ve özel filtre sistemleri sayesinde güçlü bir yarış otomobili gibi performansını sürekli dorukta tutan Fakir Veyron Turbo Öko, uzun süreli kullanımlarda bile emiş gücünü kaybetmiyor. Ergonomik yapısı ve dinamik tasarımıyla da fark yaratan Veyron Turbo Öko Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi, 800 W motor gücü ve 200 W elektronik ayarlanabilir vakum gücü ile evinizi tozlardan arındırarak sağlıklı ortamlar sunuyor.

İki farklı filtre sistemi ile emiş gücünü sabitleyen Fakir Veyron Turbo Öko’un yıkanabilen H.E.P.A. 13 filtresi mikrop, bakteri ve ev akarlarının yüzde 99,9’unu hapsederek alerji problemlerini minimum seviyeye çekiyor.

Yeni nesil Cyclone filtre sistemi ise toz haznesi içinde hortum etkisi yaratarak hem daha fazla toz yakalıyor hem de kalın ve ince tozları ayrıştırarak H.E.P.A. 13 filtrenin daha uzun süre temiz kalmasını sağlıyor.

Ayrıca evcil hayvan sahipleri de turbo yer aparatının dönebilen fırçası sayesinde tüyleri derinlemesine temizleyebiliyor.

Fakir Veyron’un toz torbası gerektirmeyen sistemi 1,5 litre kapasiteli şeffaf toz haznesi ile temizliği pratik hale getiriyor. Hazne dolduğunda kapağı açıp tozları kolayca boşaltabiliyor, su ile yıkayarak tüm kirden kolayca kurtulabiliyorsunuz.

Cyclon Filtre: Merkez-kaç kuvvetini kullanarak toz ve kirleri hava ile sıkıştırarak hapseder. Emiş gücü kaybını ortadan kaldırır.

(High Efficiency Particulate Airfilter) HEPA 13 filtreler havada bulunan yüksek miktarda alerjik astım gibi solunum hastalıklarına yol açan toz akarlarını yakalayabilen ve hapseden filtrelere verilen isimdir. Bu filtre havayı virüs, solunabilir toz, ev tozu akarları, polen ve duman partiküllerinden temizlemekle kalmaz, havayı asbest, bakteri, çeşitli toksit tozlardan ve aeosollerden de korur. Yapısı itibariyle havadaki 0,1-0.3 mikron aralığındaki toz zerrelerini %99,95 kadar yakalayabilme özelliğine sahiptir.

Fırçalı turbo aparatı sayesinde; kedi köpek tüyü gibi temizlenmesi zor partiküllerin bile kolayca üstesinden gelebilirsiniz.
Öne Çıkan Özellikler
Model Adı:VEYRON TURBO ÖKO
Motor Gücü (watt):850
Filtre Sistemi:Cyclone
Ses Seviyesi db (A):71
Emiş Gücü:200W
Hepa:13
Hacim / Toz Kapasitesi:1,5L
Performans
Motor Gücü:850
Emiş Gücü:200W
Hava Akımı
Ses Seviyesi dB (A):71
Kullanım
Kablo Uzunluğu (m):5m
Boru tipi:Teleskopic
Boru Uzunluğu (m):92cm
Hortum Uzunluğu (m):1,8m
Çalışma yarıçapı (m):8,5m
Taşıma Kolu:Var
Park Pozisyonu:Yatay/dikey
Toz Torbası Dolum Göstergesi:Yok
Hacim / Toz Kapasitesi:1,5L
Aksesuar
Aksesuar Kompartımanı:Yok
Yer Aparatı:Var
Kenar Köşe Aparatı:Var
Hassas Yüzey / Mobilya Aparatı:Yok
Döşeme Aparatı:Var
Sert Zemin / Parke Aparatı:Yok
Sıvı Vakumlama Aparatı:Yok
Turbo Aparat:Var
Küçük Turbo Aparat:Yok
Elektrikli Turbo Aparat:Yok
Filtre
Filtreleme Sistemi:4. Jenerasyon Cyclone
Hepa:13
Motor Koruma Filtresi:Var
Toz Torbası (safbag):Yok
Boyut
Toplam Ağırlık:7,80kg
Ürün Ağırlığı:5,80kg
Ürün ebatları:590 x 398 x 330 mm

Ürün Yorumları