Fakir PORTABLE STEAM POCKET SİSTEM BUHARLI TEMİZLEYİCİ Buharlı Temizleyici

  • Fakir PORTABLE STEAM POCKET SİSTEM BUHARLI TEMİZLEYİCİ Buharlı Temizleyici
  • Fakir PORTABLE STEAM POCKET SİSTEM BUHARLI TEMİZLEYİCİ Buharlı Temizleyici
Fakir PORTABLE STEAM POCKET SİSTEM BUHARLI TEMİZLEYİCİ Buharlı Temizleyici Fakir PORTABLE STEAM POCKET SİSTEM BUHARLI TEMİZLEYİCİ Buharlı Temizleyici

Ürün Kodu: 386789

Ürün Bilgisi


 

Fakir’den Bir İlk Daha: Amerika’da 7 milyon adetten fazla satış rakamına ulaşan buharlı temizlik uzmanı Fakir Portable Steam Pocket, Türkiye’de de kadınların bir numaralı yardımcısı olmaya aday.

 

Evinizin Her Köşesinde

Fakir Portable Steam Pocket, evinizin temizliği için özel olarak tasarlanmış çok amaçlı buharlı temizlik sistemidir. Özel başlıkların ve temizlik bezlerinin kullanımı ile her türlü yüzeyde gerçek temizlik ve hijyeni tek adımda sağlayabilirsiniz.

Deterjana Son!

Fakir Hausgerate’nin yeni buharlı temizlik sistemi ile hiçbir kimyasal kullanmadan hızlı, pratik ve verimli temizlik yapabilmeniz mümkün. Direkt buhar püskürtme özelliği ile yoğun kirleri çözebilir veya ulaşılması zor yerleri zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Buharı direkt temizleyeceğiniz alanın üstüne püskürtmeniz ve bez ile hafifçe yüzeyin üstünden geçmeniz yeterli!

 

Silindirik Temizlik Başlığı

Silindir şeklindeki bu aparat sayesinde farklı yüzeylerde buharla toz alabilirsiniz. Bu aparatı yüzeylerin, nesnelerin ve mobilyalarınızın temizliğinde kullanmak çok kolay. Süper emici microfiber bezi ile kiri beze hapsederek deterjan kullanmadan buharın gücü ile mükemmel sonuca ulaşmak mümkün.

 

Özel  Aparatlar

Fırçalı özel başlık ile fayans aralarını temizleyebilir, kenar & köşe temizlik başlığı ile banyo, mutfak, salon ve yatak odası gibi detaylı temizlik isteyen tüm yüzeylerde pratik çözümler üretebilirsiniz. Kumaş temizlik başlığını döşemelerin canlandırılmasında kullanabilir, giysilerinizin, kumaşlarınızın ve perdelerinizin kırışıkllıklarını giderebilirsiniz

 

25 saniye içinde kullanıma hazır

 

Ürün Yorumları

Buharlı Temizleyici Kategorisinin Çok Satan Ürünleri