• Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti
  • Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti
  • Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti
Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti

Everest Rampage KM-R5 Gaming Q Klavye ve Mouse Seti

Everest
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 767820)

Everest RAMPAGE KM-R5 Siyah USB 3 FARKLI AYDINLATMALI OYUNCU Q MULTİMEDİA Klavye Mouse Seti

Bilgisayar dünyasında birçok başarılı aksesuara imza atan Everest, kitlesi günden güne çoğalan oyuncuları da ihmal etmiyor. Firmanın Rempage KM-R5 olarak adlandırdığı klavye, dışarıdan bakıldığında tipik oyuncu klavyelerinden çok farklı bir görünüme sahip. Oyunlar sırasında en çok tercih edilen W, A, S, D ve yön tuşlarının daha belirgin olması için mavi renk kullanılarak kullanıcılar için en uygun şekilde tasarlanmıştır.

Everest Rempage KM-R5 ; Fonksiyonel tuşları sayesinde, tüm donanımların işlemlerini tek bir yerden yönetebiliceksiniz.Windows kilit tuşu sayesinde oyun oynarken sorun yaşamiyacaksınız.

Everest Rempage KM-R5 ; Uzun kullanım sürelerine göre ergonomik olarak ellerinizi yormayacak şekilde özen ile tasarlanmıştır.

Everest Rempage KM-R5 ; 3 Farklı renkte zemin aydınlatması sayesinde gece ve loş ortamlarda rahatça oyun oynayabilirsiniz.Bu farklı renk seçeneklerini fonksiyon tuşunu kullanarak zevkinize uygun bir biçimde ayarlayıp oyun oynamanın keyfini çıkarın.

Teknik Özellikler

Özellik

Değer

Açıklama

Klavye + Mouse Set

Bağlantı noktası

Usb

F-Q

Q

Marka

Everest

Model

Rampage KM-R5

Özellik

3 Farklı Aydınlatmalı Oyuncu

Renk

Siyah

Tür

Multimedia

Ürün Yorumları

En Çok Satan Klavye Mouse Seti Modelleri