• Eset Nod 32 Antivirüs V9 1 Kullanıcı Güvenlik Yazılımı

Eset Nod 32 Antivirüs V9 1 Kullanıcı Güvenlik Yazılımı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 816846)

Türü:Bireysel
Dil Desteği:Türkçe
Mimari:32 / 64 Bit
Açıklama:ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için kötü amaçlı koda karşı son derece gelişmiş bir koruma sağlar. İlk olarak ödüllü NOD32 antivirus sisteminde sunulan ESET LiveGrid® tarama motoruna dayalı ESET NOD32 Antivirus, sabit reaktif imza güncellemelerine gereksinim duymadan sıfır gün süreli tehditlere karşı benzersiz koruma sunmaya devam ediyor.
Tümleşik antivirus ve antispyware modülleri ESET NOD32 Antivirus uygulamasını eksiksiz bir güvenlik çözümü haline getirir. Bu el kitabı normal bir yükleme işlemi ve ürünün temel yapılandırması yoluyla size adım adım kılavuzluk edecektir.

Antivirüs

Daha çok bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler.

Antispyware

Sizi gizli arka kapı programlarından, yükleyicilerden, açıklardan yararlanma uygulamalarından, ayırıcılardan, veri hırsızlıklarından, parola çalan yazılımlardan ve basılan tuşları kaydeden yazılımlardan korur.

Düşük talepler

ESET, hızlı başlangıç ve kesintisiz performans sağlayarak sistem kaynaklarına yönelik oldukça düşük taleplerle akıllı bir çözüm oluşturmuştur.

Oyun modu

Özelleştirilmiş ayarlar oyun oturumları sırasında koruma işlemini kolaylaştırır.

Çıkarılabilir medya/b>

Otomatik taramaya ve çıkarılabilir medyayı engelleme özelliğine olanak verir.

Ürün Yorumları