Erkek Bakım Ürünleri

2 Erkek Bakım Ürünleri Var
Filtrele

Tıraş Makinesi Fiyatları

Günlük hayatta en çok kullanılan araçlardan biri olan tıraş makineleri, gelişen teknoloji ile sadece tıraş etmekten daha fazlasını yapıyor.

Günlük bakımını eksiksiz yerine getirmek isteyen erkeklerin yardımına koşan tıraş makinelerini inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen satın alabilirsiniz.

Bakımlı Erkeklerin İhtiyacı Tıraş Makineleri

İster işi ve konumu gereği olsun isterse dış görünüşüne önem verdiği için, her gün sakal tıraşı olmak durumunda olan erkeklerin tercihi tıraş makinelerinden yana oluyor. Islak ve kuru tıraş olanağı sunmasıyla öne çıkan sakal tıraş makinesi ve saç kesme makinesi modelleri uygun fiyat ve fırsatlarla bu kategoride bakımlı erkeklerin beğenisine sunuluyor.

Tıraş Makinesi Modelleri

Braun tıraş makinesi, Moser tıraş makinesi, Sinbo tıraş makinesi gibi şarjlı tıraş makinesi modellerine bu kategoriden ulaşabilir, ıslak kullanım olanakları sunan, cildi tahriş etmeyen, oynar başlıklı, kirli sakal kesme özelliği olan tıraş makinenizi sipariş edebilirsiniz. Su geçirmez özelliği ile duşta da kullanabileceğiniz Braun tıraş makineleri, tıraş köpüğü veya tıraş jeliyle de kullanabileceğiniz aquatec özellikli Philips tıraş makinelerinden birini tercih edebilir ıslak ve kuru ortamda pürüzsüz tıraş deneyimini yaşayabilirsiniz. Ayrıca özel aparatlar sayesinde bıyık ve favori düzeltme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Şarj durumunu gösteren led ekranlı, en kısa kılları bile yakalayan oynar başlıklı ve yüze tam uyum sağlayan bıçaklı tıraş makinelerini bu kategoriden inceleyerek, beğendiğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz.

Pürüzsüz Tıraşlar İçin Üretilmiş Tıraş Makineleri

Sık sık sakal tıraşı olan erkekler için en önemli nokta, pürüzsüz bir tıraş deneyimi yaşamak ve cildin tahriş olmamasını sağlamaktır. Dış görünüşüne özen gösteren bakımlı erkeğin tıraş makinesi de kalitelidir. Yüzle uyum sağlayan ergonomik tasarımlı oynar başlıklar, çift bıçak sistemi, üç kademeli bıçak sistemine sahip, tahrişi önleyen tıraş makinelerini tercih edebilirsiniz. Cildiniz kuru kullanımlara tepki veriyorsa tıraş köpüğü ve tıraşjeli ile kullanılabilen ıslak kuru modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Ayrıca kirli sakal bırakmak için, farklı boylarda sakal kesmeye olanak tanıyan modelleri de tercih edebilirsiniz. Kısa şarj süreleriyle uzun tıraş imkanı tanıyan modelleri tercih edebilir ve tıraşınızın yarıda kalmaması için gösterge panelinden pil durumunu kontrol edebilirsiniz.

Braun, Philips, Rowenta, Remington gibi dünyaca ünlü markaların, seçkin tıraş makinesi çeşitlerinden beğendiğiniz modeli Webdenal güvencesi ve kalitesiyle,en uygun fiyat avantajları ve fırsatlarla hemen sipariş edebilir, mükemmel tıraş deneyimlerine kavuşabilirsiniz.

Tıraş makinesi modelleri, şarjlı ya da kablolu kullanımdan ıslak veya kuru kullanıma kadar imkan sunan birçok alternatif barındırıyor.

Eğer çok fazla seyahat ediyor ve her an şarja takma imkanı bulamıyorsanız pilli olanları tercih etmelisiniz. Temizlik açısından hassassanız ıslak kullanılabilen makinelerin yıkanması da sizler için bir artı olabilir. Eğer cildiniz hassas ise tıraş jeli ve kremlerle birlikte kullanılabilen tıraş makineleri daha kolay uygulama olanağı sunacaktır.

Tercihlerinize ve kullanım şeklinize uygun tıraş makinelerini seçerek; Webdenal'ın güvenilir alışveriş anlayışıyla ve taksit, kısa sürede teslimat gibi avantajlarıyla hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.