• Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
  • Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
  • Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı
Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Epson WorkForce Pro WF-R8590 DTWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 804550)

Epson R8590 DTWF WorkForce Pro Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Wi-Fi Yazıcı Mürekkepli Yazıcı

Yalnızca bir Epson onaylı yönetilen yazıcı servis sağlayıcısında bulunan, devrim yaratan bu ofis tipi yazıcıda, süper yüksek verimli baskı için Epson'un Değiştirilebilir Kartuş Sistemi (RIPS) bulunur. Bu A3+ çalışma gurubu yazıcı sayesinde ofisler tahmin edilebilir baskı maliyetleri sağlarken, minimum müdahale gerektiren yerel olarak dağıtılan bir baskı ağının arttırılmış üretkenliğinden faydalanabilirler.

75.000 sayfaya kadar kesintisiz baskı alın
Bu yazıcının süper yüksek verimli mürekkep sağlama üniteleri sayesinde, mürekkep değiştirmeden 75.000 sayfaya kadar siyah-beyaz veya renkli baskı yapın.

İşletmeler için tasarlandı
Epson'un ofis, ticari ve endüstriyel baskı için gereken hızlardaki meşhur baskı kalitesi gücünü PrecisionCore teknolojisinden alır. Baskılar DURABrite Pro Mürekkep ile daha hızlı kurur. PDL baskı emülasyonları, bu yazıcının ofis ortamlarına kolayca entegre olmasını sağlar. 12,7 cm'lik akıllı telefon benzeri renkli dokunmatik ekranın kullanımı kolaydır, buna karşılık tarama işlevleri ve LDAP adres defteri uyumluluğu, onu tüm ofisler için belge paylaşımı açısından ideal hale getirir. Kullanıcılar, gizli belgeleri yayınlamak için PIN kodunu kullanarak güvenli bir şekilde baskı alabilir.

Enerji tasarruflu
WF-R8590DTWF ısınma gerektirmeyen teknolojisi sayesinde rakip lazer yazıcılardan yüzde 80'e varan oranda daha az enerji harcar. Ozon gazı salınımı yoktur ve geliştirilmiş sessiz baskı modu ve baskı sırasında ve sonrasında fan gürültüsü olmaması nedeniyle çalışma ortamları için idealdir. Ayrıca lazere kıyasla daha az parçasının değiştirilmesi gerekir.

Zaman tasarrufu
Dakikada 34 sayfaya kadar mono ve renkli veya her ikisinde de dakikada 24 sayfaya kadar ISO baskı hızları ile daha fazla iş yapın. 1.831 sayfaya kadar ölçeklenebilir isteğe bağlı kağıt tepsisi, yeniden dolum için daha az zaman harcanması ve tek geçişli dubleks tarama, 50 sayfalık Otomatik Doküman Besleyici ve otomatik çift taraflı baskı, kopyalama ve faks işlevleri, tüm işleri verimli hale getirir.

Temel Özellikler

Süper yüksek verimli baskı
Mürekkebi değiştirmeden 75.000 sayfaya kadar baskı alın
Ekolojik
Rakip renkli lazer yazıcılardan yüzde 80 daha az güç tüketir
Zaman tasarrufu
Otomatik çift taraflı baskı, tarama, fotokopi ve faks
İşletmeler için tasarlandı
Hedefe tarama işlevleri, LDAP adres defteri desteği ve PDL emülasyonları
PrecisionCore teknolojisi
Epson'un en gelişmiş baskı kafası teknolojisi

Ürün Yorumları