• Epson WorkForce Pro WF-5690DWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Epson WorkForce Pro WF-5690DWF Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 696223)

Epson WF-R5690DWF WorkForce Pro Çok Fonksiyonlu Mürekkep Püskürtmeli Wi-Fi Yazıcı Mürekkepli Yazıcı

Kolay ofis entegrasyonu için tasarlanan özelliklerle 4'ü 1 arada çok işlevli WF-5690DWF, daha az çalışma maliyeti, daha düşük güç tüketimi, yüksek baskı hızı sağlar. Otomatik çift taraflı baskı, tarama, kopyalama ve faks özellikleri her işi kolay ve verimli hale getirir. İşi yazıcıya aktarmak için bir USB bellek kartı kullanarak doğrudan baskı alın ve tarayın ve PIN kodu kullanarak güvenli bir şekilde baskı alın.

Düşük işletme giderleri
WorkForce Pro WF-5690DWF rakip renkli lazer yazıcılara göre sayfa başına yüzde 50'ye kadar daha az maliyetlidir ve 4.000 sayfaya kadar yüksek kapasiteli mürekkep kartuşlarının avantajlarından faydalanarak tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca lazere kıyasla daha az parçasının değiştirilmesi gerekir.

Ekolojik
WF-5690DWF ısınma gerektirmeyen teknolojisi sayesinde rakip lazer yazıcılardan yüzde 80'e varan oranda daha az enerji harcar. Ozon gazı salınımı yoktur ve geliştirilmiş sessiz baskı modu ve baskı sırasında ve sonrasında fan gürültüsünü olmaması nedeniyle çalışma ortamı için idealdir.

Zaman tasarrufu
Bu verimli çok işlevli ofis tipi yazıcı, siyah beyaz olarak dakikada 34 sayfa ve renklide dakikada 30 sayfa veya her ikisinde dakikada 20 sayfa ISO baskı hızı ile tipik baskı işlerinde lazer yazıcılardan daha hızlıdır. Yeniden doldurmak için daha az zaman harcamanızı sağlayan 580 sayfalık yüksek kağıt kapasitesine ve 35.000 sayfaya kadar yüksek aylık iş hacmine sahiptir.

İşletmeler için tasarlandı
Epson'un ofis, ticari ve endüstriyel baskılar için gereken hızlardaki meşhur baskı kalitesi, gücünü PrecisionCore teknolojisinden alır. Baskılar DURABrite Ultra Mürekkep ile daha hızlı kurur. Hedefe tarama işlevleri, LDAP desteği ve PDL emülasyonları bu yazıcının ofis ortamına kolayca entegre olmasını sağlar. Sezgisel büyük renkli dokunmatik ekran, işlevlerin her an kullanılabilir olmasını ve arka manuel kağıt tepsisi farklı kağıtlara baskı yapabilmenizi sağlar.

Temel Özellikler

Düşük işletme giderleri
Rakip renkli lazerlere göre sayfa başına yüzde 50'ye varan daha düşük maliyet
Ekolojik
Rakip renkli lazer yazıcılardan yüzde 80 daha az güç tüketir
Zaman tasarrufu
Otomatik çift taraflı baskı, tarama, fotokopi ve faks
İşletmeler için tasarlandı
Hedefe tarama işlevleri, LDAP adres defteri desteği ve PDL emülasyonları
PrecisionCore teknoloji
Epson'un en gelişmiş baskı kafası teknolojisi

Ürün Yorumları