• Epson L310 Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı

Epson L310 Mürekkep Püskürtmeli Tanklı Yazıcı

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 817687)

Epson L310 Tek İşlevli Renkli Mürekkep Yazıcı Mürekkepli Yazıcı

İki yıl boyunca kullanılabilecek mürekkeple hızlı, uygun maliyetli ve güvenilir renkli baskı için entegre mürekkep depolarına sahip tek işlevli yazıcı1.

L310, yüksek kaliteli ve en uygun maliyetli baskı isteyen ev ve ev-ofis kullanıcıları için idealdir. Yüksek kapasiteli mürekkep depolarıyla kullanıcılar artık, daha düşük maliyetle daha fazla baskı alabilir. Kolay ve sorunsuz kurulum, verimliliği artırmak ve kesintileri engellemek için hemen çalışmaya başlamanıza yardımcı olur. Epson Micro Piezo teknolojisi ve dakikada 9,2 sayfalık2 ISO baskı hızı yüksek kaliteli ve istikrarlı sonuçları hızlı bir şekilde elde etmenizi sağlar.

Kartuşlarla vedalaşın
L310, hem siyah-beyaz hem de renkli baskıda son derece uygun sayfa başına maliyet sağlar. Dört adet renkli Epson mürekkep şişesine (cyan, sarı, macenta, siyah) ek olarak fazladan iki adet siyah mürekkep şişesiyle birlikte verildiğinden, hemen kullanmaya başlamak için her şeye sahip olursunuz. Entegre yüksek kapasiteli mürekkep tankı, kullanıcıların başlangıçtaki mürekkep setiyle siyah-beyaz olarak 12.000 ve renkli olarak 6.500 sayfa renkli3 baskı alabilmesini sağlar ve mürekkep satın almadan önce daha uzun bir zaman aralığı kazandırır.

Daha fazla verimlilik
L310'nin kurulumu kolay ve sorunsuz olduğundan, hemen baskı almaya başlayabilirsiniz. Mürekkeplerin yeniden doldurulması gerektiğinde hızlı doldurma teknolojisi işinizi kolaylaştırarak çalışmama süresini kısaltmanızı sağlar. Epson orijinal mürekkep şişeleri, açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırır.

Epson kalitesinde baskı

Hedefe yönelik mürekkep tankı yazıcıyla tam entegre olduğundan ve orijinal Epson mürekkep şişeleri açıklayıcı etiketleri ve damlatmayan nozülleri ile mürekkep tankının doldurulmasını kolaylaştırdığından, dağınıklık söz konusu olmadan güvenilir renkli baskının keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca iki yıllık üretici garantisiyle birlikte verilen L310 içinizin rahat olmasını sağlar.

1) 2 yıllık mürekkep hacmi, kullanıcının aylık ortalama baskı hacmi baz alınarak belirlenmiştir (IDC WW Sayfa Hacmi Programı, 2013)
2) Varsayılan tek taraflı baskı için Ofis Kategori Testi’nden ESAT ortalamasını gösteren ISO/IEC 24734’e göre tespit edilmiştir. Daha fazla bilgi için www.epson.eu/testing adresini ziyaret edin
3) Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24712'de sağlanan Test Şablonlarının baskı simülasyonundan Epson orijinal metodolojisi bazında tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler/Sayfa Başına Maliyet, ISO/IEC24711 bazında DEĞİLDİR. Belirtilen verimler/sayfa başına maliyet baskı aldığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, baskı sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir


Model
Marka Epson
Seri L310
Model C11CE57401
Tip Tek İşlevli
Baskı Özellikleri
Baskı Yöntemi Piezo Elektrik
Mürekkep Püskürtmeli (Opsiyonel)
Baskı Çözünürlüğü 5760 x 1440 DPI
Baskı Türü Renkli
Çift Taraflı Manuel
Fotoğraf Baskısı Var
Baskı Hızı
Tek Renk 33 sayfa/dk
Renkli 15 sayfa/dk
Fotoğraf (10x15) 69 sn/sayfa
Bağlantı Özellikleri
USB Var
Ethernet Yok
Wi-Fi Yok
Diğer Özellikler
Uyumluluk Mac OS 10.6.8 ve üstü
Windows XP ve üstü
Enerji Tüketimi 10 W
Boyutlar 48.2 x 22.2 x 13.0 cm
Ağırlık 2.8 kg

Ürün Yorumları