Elija Büzgülü Hamile Badi Lacivert Std Atlet & Body

  • Elija Büzgülü Hamile Badi Lacivert Std Atlet & Body
32,82KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %16 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 39,00 TL
3 İş Günü İçinde Kargolanır.

Temel Özellikler

  • Renk: Lacivert
  • Beden: Standart
Büzgülü Hamile Badi Lacivert Std

 Ürün Adı :ELİJA doğru iç giyim seçimi ,hamilelik sırasında değişen vücudunuzun ihtiyaçlarının karşılanmasında çok önemlidir.Önceliği size rahatlık ve destek vermek olan,tamamen doğal mataryellerden üretilmiş ELİJA iç giyim ürünleri doğumdan önce ve sonra vücudunuzun formunun korunmasında yardımcı olur.Elija ürünlerinden büzgülü hamile badi.
Ürün Detayı : ELİJA iç giyim yeni sezon ürünlerinden Büzgülü hamile badi.sağlıklı ve kaliteli hammaddelerden üretilmiş olup titiz bir şekilde sizin için özenle hazırlanmıştır. Yumuşak bir dokuya sahiptir,30 derecede yıkanır, solma ve çekme yapmaz.Terletmez cildinize uyumludur.
ELİJA : Hamile iç giyim,pijama.gecelik üretimi yapan hamile iç giyim markasıdır..
Halk arasında pijama gecelik ve iç giyim markası olarak bilinen türleriyle ünlü Elija markasına ait, bayan iç çamaşırı, bayan korse çeşitleri, lohusa sütyen, hamile gecelik, hamile takım, hamile kapri takım, gebe ve hamilelere özel ürünler, gebe hamile iç giyim, hamile uzun gecelik, hamile dantelli elbiseler, hamile gecelik, lohusa gecelik, lohusa elbise, lohusa iç giyim,hamile pantolon,hamile şalvar gibi bir çok ürünü bu sayfadan inceleyebilir ve sitemizden satın alabilirsiniz.
Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, hizmet ve iletişim daima önceliğimizdir. Sayın tüketici,satın almış olduğunuz bu ürünün cilt kanserine neden olabilecek hiçbir kanserojen madde içermediği AZO testi ile belgelenmiştir. Bundan sonra da yapacağınız tüm alışverişlerinizde AZO testinden geçerek hiçbir kanserojen madde içermediği belgelenmiş olan ürünleri tercih etmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir.
Uyarı : HİJYEN KURALLARI GEREĞİ İÇ GİYİM ÜRÜNLERİMİZDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.
Bu uygulamanın amacı müşterilerimize sağlıklı ve hijyenik ürünler sunabilmektir. 

Yükleniyor...
32,82KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺5,90 %16 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 39,00 TL