• Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW)
  • Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW)
  • Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW)
Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW) Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW) Electrolux  Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW)

Electrolux Ergorapido 2in1 Şarjlı Süpürge (ZB3015SW)

Ürün Kodu: 952566
Electrolux Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Electrolux Ergorapido ZB3015SW Şarjlı Süpürge

Uzun ömürlü Lityum TurboPower bataryası
Nikel bataryaya karşın iki kat daha uzun çalışan ve hafif olduğu kadar kullanım kolaylığı sağlayan yüksek performanslı Lityum TurboPower bataryası sayesinde daha uzun süre dayanan daha fazla güce sahip olun. Değiştirilmesi kolay bu hızlı şarj edilebilir batarya ile 35 dakikaya kadar çalışma süresine sahip olun. Sinyalli gösterge sayesinde ne zaman şarj edilmesi gerektiğini kolayca görün.

180° EasySteer manevra kabiliyeti
180° EasySteer hareket kabiliyeti, ergonomik tasarım, iyileştirilmiş başlık ve büyük arka tekerlekler, tüm zeminlerde temizliğinize esneklik ve yumuşak hareketler katacaktır. İki aşamalı güç modu sayesinde farklı yüzeylere göre temizlik seçeneğini değiştirin ve temizlik sonrasında süpürgeyi kolay bir şekilde şarj standına yerleştirin.

2'si 1 süpürme
Üstün esneklik ve fonksiyonel tasarım tecrübesine kapılarınızı açın. İster geniş bir alanı, ister ulaşılması zor, küçük bir noktayı temizlemeniz gereksin, Ergorapido her görevin üstesinden gelir. Kolayca çıkabilen el ünitesi sayesinde mutfak tezgahınızı, mobilyalarınızı veya arabanızın içini zahmetsizce temizleyebilirsiniz.

Kendi kendine temizleyen BrushRollClean™ teknolojisi
Bundan sonra asla elektrikli süpürgenizin fırçasından kıl ve lif temizlemeyeceksiniz. Bırakın, yeni Ergorapido'nun patentli BrushrollClean™ teknolojisi sadece bir pedala basarak bunu sizin yerinize yapsın!

DustSpotter LED ışıkları
180 derecelik manevra kabiliyetinin yanı sıra DustSpotter LED Işıklarıyla gelen Ergorapido başlığı, uzman bir temizlik deneyimi yaşamanız içindir. En karanlık yerlerde bile neyi ve nereli temizlediğinizi görerek hiçbir şeyi gözden kaçırmadığınıza emin olun.

Kendiliğinden duran tasarım
Süpürge makinesine istediğiniz zaman kolayca ulaşabilmenizi sağlayan konforlu kendi kendine ayakta durma özelliği. Temizliğe ara vermeniz gerektiğinde mükemmel bir çözüm.

Li-35 teknolojisi ile 35 dakikaya kadar çalışabilen, Li-ion batarya teknolojisi ile kesintisiz yüksek performans sunan, kendinden silkelemeli filtre ve BrushRollClean fırça kılı temizleme özelliği ile bakımı son derece kolay, Swarovski taşlı tasarım ile göz dolduran 2in1 şarjlı dikey süpürge.
Ergorapido; nerede ve ne zaman olursa olsun temizler. Dört yeni rengiyle yeni Ergorapido, çarpıcı tasarıma sahiptir: Metalik bakır, metalik pastel yeşil, mor ve antik çelik.

Kablosuz, şarjlı

Hızlı temizlik gerektiğinde priz arama, fiş takma dertlerine son veren kablosuz şarjlı süpürge.

Işıklı şarj göstergesi

Mavi bir ışık, süpürgenin şarj edilme sürecinde yanık kalır.

Kolay takılıp çıkarılabilen fırça

Tek bir düğmeye dokunarak rulo fırçanın serbest kalmasını sağlayabilirsiniz ve bu da fırçanın kolaylıkla temizlenmesine olanak verir.

Özellik AdıDeğer
Tasarım
Toz torbası tipiTorbasız
Toz kapasitesi0,5 l
Ürün rengiSiyah
Performans
Temizleme yüzeyleriHalı, Sert zemin
Gürültü seviyesi79 dB
Enerji yönetimi
Pil teknolojisiLityum-İyon (Li-Ion)
Pil voltajı18 V
Ağırlık & boyutlar
Genişlik145 mm
Derinlik265 mm
Yükseklik1145 mm
Ağırlık3,19 kg

Ürün Yorumları