• Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz
  • Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz
  • Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz
Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz

Edimax SP-1101W Smart Plug Akıllı Priz

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 828790)

Edimax Sp-1101w Telefon Kontrollü Akıllı Priz Akıllı Aydınlatma

iPhone, iPad, Android vasıtasıyla kolaylıkla elektriği açıp/kapatın

Manuel (Elle) veya zamanlanmış kontroller

Açılıp/kapandıktan sonra email ile bildirim

Akıllı telefon/tablet kullanarak kablosuz kurulum

Edimax akıllı priz insanları evlerine ve her gün kullandığı cihazlara bağlar. Evleri daha dinamik, daha işlevsel hale getirmek ve modern yaşam tarzları için daha iyi çalışmak üzere tasarlanan Akıllı Plug, kullanıcılara kendi ev elektroniğinde akıllı kontrol sağlar. Akıllı priz herhangi bir duvar prizine takılır ve akıllı telefonunuzdan kendisine bağlı bir elektronik cihazı açmanızı ve kapatmanızı sağlar. Sadece elektronik cihazınızı akıllı prize takın, sizin ve eviniz için nasıl çalıştığını izleyin.

Akıllı Ev

Akıllı priz sadece bir başlangıç. Akıllı priz ev yönetimi uygulaması ile evinizin çevresindeki akıllı prizlere bağlı tüm elektronik cihazları kontrol edip, zamanlama yapabilirsiniz.

Kontrol & Kolaylık

Akıllı telefonunuzdan ışıkları, kahve makinesini, Xbox veya istediğiniz herhangi bir cihazı açın. Dışarıdayken cihazın durumunu kontrol edin ve herhangi bir yerden müdahale edip kapayın veya açın. Dışarı çıktığınızda evinizinde bir cihazın açık kaldığından bir daha asla endişe etmeyin. Akıllı prizler süper hızlıdır ve 7/24 bağlı kalır.

Zaman Programı Yapın ve Kaydedin

Program, evinizi daha akıllı ve enerji verimli hale getirmek için akıllı zamanlamalar yapar. Akıllı priz yaşam tarzınıza uyacak şekilde geliştirilmiştir. Eve geldiğinizde ya da sabah uyandığınızda yanması için ışıkları planlayın. İsterseniz sizin lambayı veya kahve makinesi zamanlayın. Akıllı priz ile evinizdeki ve iş yerinizdeki yaşamınızı kolaylaştırmak için herhangi bir şey planlayabilirsiniz.

Kolay Kurulum & Akıllı Bildirimler

Kurulum kolayca akıllı telefon veya tablet üzerinde yapılır. Priz çalışmaya başladıktan sonra, e-posta bildirimleri ile hangi beyaz eşya ve elektronik cihazlarınızın EdiPlug uygulaması ile açık / kapalı durumda olduğundan haberdar olursunuz. Kalabalık aile evinizde neler olup bittiğini takip edebilirsiniz.

AVANTAJLAR
•Tasarruf: Zamandan ve güçten tasarruf yapın
•Kolay: Ev elektronik cihazlarınızı her an her yerden yönetin
•Akıllı: Ev elektronik cihazlarınızı akıllı telefon ve tabletten kontrol edin

Ürün Yorumları