• Edifier Sound To Go MP250 Plus Taşınabilir Speaker

Edifier Sound To Go MP250 Plus Taşınabilir Speaker

  • Ürün Tipi: 1
  • Çıkış Gücü: 3W

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 584830)

Edifier MP250Plus Taşınabilir Ses Sistemi 0 Enerjili 3W Rws Usb Speaker

Edifier Sound To Go™ Taşınabilir Micro Hoparlör Sistemi
Sound To Go™ zarif ve tamamen fırçalanmış alüminyum kaplı dış tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Sadece USB kablo üzerinden hem sesi hem de gücünü sağlayabilen Sound To Go™ nun bu özelliği kullanıcılar için büyük kolaylık sağlıyor.
Sound To Go™ nun iç yapısını; 3 x 1 ¼ inç oval şekilli pasif radyatör subwoofer, iki adet 1 ¼ inç mid-range sürücülerin ve iki adet 1 ¼ inç tweeter oluşturuyor. Küçük yapısında mükemmel bir kaliteyi barındırıyor.
Edifier Sound To Go™, farklı tasarımı ve görüntüsüyle 2011 Yılında; Reddot Tasarım Ödülünü, CES 2011 Dizayn Ödülünü ve iF Tasarım Ödülünü kazanmıştır.
Edifier ürün geliştiricileri, Sound To Go™ gücünü tek bir USB kablodan almasına rağmen bilgisayar dışında başka bir ses kaynağı bağlamak isteyenleri de düşünmüş. Yan tarafında bulunan 3.5mm jack girişini kullanarak Mp3 Çalar, iPod, iPhone gibi bir çok cihazı bağlayabiliyorsunuz. Diğer bir yan panelde ise sesi kontrol edebileceğiniz şık bir düğme mevcut. Bu düğmeye basarak sesi artırabiliyor, basılı tutarak ise sesi kısabiliyorsunuz.
Edifier Sound To Go™ diğer bir adıyla MP250 küçük boyutları, hafifliği, kaliteli alüminyum dış tasarımı, inanılmaz ses kalitesi ile yanınızdan ayırmadan taşımak isteyeceğiniz bir hoparlörün olacak.
THD Nedir?
THD(Total Harmonic Distortion - Toplam Harmonik Bozulma) değeri, elektronik bir cihazda, tüm bileşenlerin oluşturduğu harmonik bozulma oranını ifade eder. Bu değer ne kadar yüksekse, bozulma/deformasyon o kadar yüksek; ne kadar düşükse bozulma/deformasyon o kadar düşük olur. Edifier, tüm ürünlerinde sektör standartlarının üstünde olan %10 gibi oldukça düşük bir THD değeri kullanır. Bu nedenle, Edifier ürün ambalajı üzerinde gördüğünüz WATT değerleri tamamen gerçek olup, Edifier ürünlerinden aldığınız sesin mükemmel derecede berrak ve temiz olmasını sağlar. Ses sistemlerinden alacağınız verim, sadece WATT değerlerine değil, aynı zamanda THD değerlerine bağlıdır. Edifier, yüksek WATT değerlerine ulaşmak için THD değerini arttırmaktansa, tüm ürünlerinde THD değerini %10'da tutarak, maksimum ses kalitesi sunmaktadır.
Total power output:

2 RMW

THD + N (testing level):

10%

Signal to noise ratio:

≥80dBA

Frequency response:

270Hz-17kHz +/- 5dB

Frequency range:

50Hz - 23kHz -10dB

Distortion:

≤1%

Input sensitivity:

Auxiliary: 900±50mV

Audio input:

USB audio, Auxiliary 3.5mm

Adjustment:

Volume, power düğmesis located on the unit

Power supply:

USB power, Rechargeable lithium-ion pil (800mAh/3.7V)

Speaker unit:

Full Range: 1¼ İnç (32mm)

Dimension:

261mm x 36mm x 44mm (W x H x D)

Ağırlık:

0.37Kg (net) | 0.45Kg (gross)

Ürün Yorumları