Düdüklü Tencere
22 Ürün Var

Tefal Nutricook 6lt Düdüklü Tencere
#1 En Çok Satan Düdüklü Tencere

Tefal Nutricook 6 Litre Düdüklü Tencere

Fissler Lastik 18 Cm

Fissler 18cm Lastik

Düdüklü Tencereler 64TL'den Başlayan Fiyatlarla

Düdüklü tencere almadan önce Webdenal'a bakarak Tefal Clipso, Slit, Asel, Aksu, Cem, Kütahya Porselen, Neva, Goldmaster, Neva ve daha bir çok marka için en ucuz ve en düşük fiyatlı ürünlere ulaşabilirsiniz.

Düdüklü tencere, hızlı ve kolay yemek pişirmek için buhar gücünden yararlanarak çalışır. Düdüklü tencerede yemekler tamamen kapalı ve yüksek ısıda pişirildiğinden dolayı yemekler kısa sürede pişer. Düdüklü tencerelerde en çok dikkat edilmesi gerekenler, standartlara uygunluk ve patlama tehlikesine karşı emniyetli olmasıdır. Dikkatli ve güvenli kullanıldığı takdirde mutfaktaki en büyük yardımcınız olacak ürünlerden biridir.

Sahip oldukları özellikler sayesinde zaman ve enerji tasarrufu konusunda en çok tercih edilen pişirme gereçleridir. Güvenli ve CE belgesi olan düdüklü tencereleri, 30TL'den fiyatlara Webdenal'da bulabilirsiniz.

Düdüklü tencerede et, balık, pilav, sebze ve diyet ürünleri besin değerlerini kaybetmeden pişirilmektedir. Düdüklü tencereler, 3 litreden başlayıp 12 litreye kadar farklı iç hacimlere sahiptir. Düdüklü tencereler 2 yıl garantilidir.