Tefal MasterChop 4 Bıçaklı Maxi Doğrayıcı

Tefal Masterchop 4 Bıçaklı Maxi Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Tefal Fresh Express Fight Kırmızı

Tefal Fresh Express Fight Doğrayıcı - Kırmızı

 • Plastik Hazneli
Tefal MasterChop 4 Bıçaklı Doğrayıcı

Tefal Masterchop 4 Bıçaklı Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Arçelik K 1634 MV Inlove Doğrayıcı

Arçelik K 1634 MV Inlove Doğrayıcı - Mavi

 • Plastik Hazneli
Kenwood FGP203WG Spiralizer Doğrayıcı

Kenwood FGP203WG Spiralizer Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Tefal MasterChop Cam Rondo

Tefal Masterchop Cam Rondo - Beyaz

 • Cam Hazneli
Arçelik K 1634 VSV Doğrayıcı

Arçelik K 1634 VSV Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Arçelik K 8245 VSV Inlove Doğrayıcı - Vitaplus

Arçelik K 8245 VSV Inlove Doğrayıcı - Vitaplus

 • Cam Hazneli
Arçelik K 1634 PV Inlove Doğrayıcı

Arçelik K 1634 PV Inlove Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Kenwood CH202RD Doğrayıcı

Kenwood CH202RD Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Next YE-6200 NextHome YE-6200 Doğrayıcı Paslanmaz Bıçak

Next YE-6200 NextHome YE-6200 Doğrayıcı Paslanmaz Bıçak

 • Cam Hazneli
Kenwood CH206RD XL Cam Hazneli Doğrayıcı

Kenwood CH206RD Doğrayıcı

 • Plastik Hazneli
Tefal Masterchop Cam Doğrayıcı Kırmızı

Tefal Masterchop Cam Rondo - Kırmızı

 • Cam Hazneli

Doğrayıcı ve Rondo Fiyatları

Mutfaktaki en büyük yardımcılardan biri olan doğrayıcılar, yemek yapmayı kolaylaştırırken size zaman da kazandırır. Sebzeleri, meyveleri; hatta eti bile rahatça doğrayabileceğiniz ürünler sayesinde yemek yapmak çok daha zevkli bir hâl almaktadır.

Doğrayıcı seçerken en önemli noktalardan biri, cihazın hazne büyüklüğü olmaktadır. Eğer büyük bir aileniz varsa ve büyük miktarlarda yemek pişiriyorsanız büyük hazneli doğrayıcı modellerini tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Doğrayıcı modelleri arasında fark yaratan temel unsur, doğrayıcının gücüdür. Doğrayıcının bıçak sayısı, buz parçalaması da tercihinizi etkileyecek faktörler arasında bulunmaktadır.

Webdenal'ın müşteri memnuniyeti odaklı alışveriş deneyimi ile dilediğiniz ürünü taksit ve hızlı kargo gibi kolaylıklarla hemen sepetinize ekleyerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Küçük ev aletleri içinde yer alan doğrayıcı ve rondo modelleri, mutfak işlerinde önemli bir yere sahip olmalarıyla öne çıkıyor.

Zamandan Kazandırır
Doğrayıcı ve rondo ürünleri yemek yapma sürenizi kısaltarak zaman kazanmanıza yardım eder. Sadece birkaç saniyede doğrama ve parçalama işlemini gerçekleştirerek sizi dakikalarca oyalayacak bir maratona girmekten kurtarırlar. Doğrayıcıya koyacağınız ürünleri hazırlayın, haznesine yerleştirip düğmesine basın. İstediğiniz parçalamayı elde ettiğinizde durdurun. Ardından doğrayıcınızın haznesini bulaşık makinesine atın. İşte bu kadar basit ve zahmetsiz.

Ani Gelen Misafirden Korkmayın
Ani bir misafiriniz geldiğinde yine kurtarıcınız doğrayıcı ve rondo olacak. Çok kısa bir süre içerisinde buzlu içeceğinizi hazırlayabilir,ya da kremamsı özellikte pütürsüz bir çorbayı servis edebilirsiniz. Yemeklerinizin malzemelerini birkaç saniyede hızlı ve eşit bir şekilde doğrayarak pişirme aşamasına getirebilirsiniz. Tencere ya da tavanızda bu yemekleri pişirmeye hemen başlayabilirsiniz. Fırın yemekleri için de yine tercihiniz doğrayıcı ve rondolar olacak.

Çok Amaçlı Kullanım
Çok amaçlı kullanıma uygun doğrayıcı ve rondo ile etlerinizi parçalamada bu mutfak uzmanından rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Sebzeler ve meyvelerle yapacağınız doğrama ve parçalama işlemleriyle seçtiklerinizi miks ederek, birbirinden farklı ve cazip alternatif karışımlar elde edip, masadakileri şaşırtabilirsiniz. Sert kuru yemişler rondonun keskin bıçaklarıyla kolayca parçalanırken, makarna sosları da kısa sürede hazırlanıyor.

Yorgunluğa Son…
Doğrayıcı ve rondo sizi süre açısından rahatlatmakla kalmıyor, yorgunluktan da kurtarıyor. Daha az yorulmanızı kendinize ve de başka işlerinize daha fazla zaman ayırmanızı sağlıyor. Bu özelliğiyle de gözünüzde büyüyen birçok konu bir anda yok oluyor.

Marka Çok Seçenek Çok
Doğrayıcı ve rondo aslında mutfak robotunun önemli bir parçasıdır. Mutfak robotu ile bir arada satıldığı gibi ayrı da satılıyor. Mutfak robotu fiyatları gibi rondo fiyatları da markadan markaya değişkenlik gösteriyor. Şık ve modern tasarımlarıyla da göz dolduran Homend,Arzum, Arnika, Arçelik, Premier, Fakir, Tefal, Cvs, Philips, Goldmaster gibi sektörün önde gelen markalarına ait doğrayıcı ve dolandırıl Webdenal güvencesiyle inceleyebilir, size uygun özellikte olan bir doğrayıcı ve rondoyu hemen seçebilirsiniz.

Seçiminizi Nasıl Yapacaksınız?
Doğrayıcı ve rondonun haznesi seçiminizde oldukça önem taşıyor. Öncelikle size uygun özellikte bir doğrayıcı rondo haznesi seçerek işe başlayabilirsiniz. Doğrama kabının kapasitesi rondo ile yapacağınız işlemlerde size büyük yarar sağlıyor. Tek tuşla kontrol özelliği kullanımını basitleştirirken,aksesuarların bulaşık makinesinde yıkanabilir olması sizi bir zahmetten daha kurtaracak, daha pratik olmanızı sağlayacak. Parçalama bıçağının paslanmaz çelik olmasına da dikkat etmelisiniz. Kaydırmaz altlık size tezgahta kolaylık sağlarken, güvenlik kilidi olası kazalara karşı koruma sağlayacaktır.