Dkny Be Delicious Women Edp 30 Ml Kadın Kol Saati

Dkny Be Delicious Women Edp 30 Ml

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 841664)

Cilt Tipi

Tüm cilt tipleri için uygundur.

Ürün Özellikleri

DKNY Be Delicious kapılarını bu parfüm için özel olarak üretilmiş olan özel Amerikan elma notası ile açıyor. Parfümün üst notaları taze salatalık ve parlak greyfurt harmanı ile zenginleşiyor. Parfümün kalbindeki manolya, sümbülteber, beyaz inci çiçeği, gül ve menekşe notalarının birleşimi taze ve çiçeksi bir his yaratıyor. Son olarak sandal ağacı, beyaz amber ve sarıağaç notaları ile parfümün tensel özellikleri güçlendiriliyor.

DKNY Golden Delicious zıt karakterleri bir araya getirerek, ışıltılı ve modern ruhunu parıltılı çiçekler ve lezzetli ateşiyle yakıyor. Üst notalarda Turuncu Çiçeklerin Kök Suyu, Parıltılı Mirabelle Meyvesi DKNY'nin tadına doyulmaz elması. Orta notalarda baş döndürücü Beyaz Gül Buketi, Zambak, Vanilya Orkidesi ve Müge. Alt notalarda ise parfüme sıcacık duygusallığını veren Amber Çiçeği, Sandal Ağacı ve Tik ağacı yer alıyor. Sizi zarafetiyle sarıp, altının büyüsünü bedeninize taşıyarak bütün duygularınızı cezbeder.

Ürün Avantajları

Avantajlı setin içerisinde 30 ml DKNY Be Delicious ve 30ml. DKNY Golden Delicious yer almaktadır. 280TL değerindeki set çok özel fiyatı ile…

Ürün Kullanımı

Temiz tene ve kıyafete gün içinde istenilen sıklıkta kullanılmalıdır. Kokunun kalıcılığını arttırmak ve kullanım süresini uzatmak için parfümleri yan ürünleri kullanılması tavsiye edilir.