• Digitus Dk-2933-05 Network Kablosu

Digitus Dk-2933-05 Network Kablosu

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 833539)

LC-LC Fiber Optik Patch Kablo, 5 metre, Singlemode, Duplex, 09/125
LC / LC Konnektör # Seramik başılklı konnektör uçlarına sahip #
Singlemode # Duplex # I-VH 2E9/125µ # Halogen free kablo # 9/125µm
fiber # Fiber class OS 1 # Kablo çapı 3mm - See more at:
http://www.bimel.com.tr/urun/dk-2933-05#sthash.UpK7USPP.dpuf
http://www.bimel.com.tr/urun/dk-2933-05#sthash.UpK7USPP.dpuf
ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:4016032248941

Ürün Yorumları

En Çok Satan Network Kablosu Modelleri