Digitus DK-2932-03 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m

Ürün Kodu: 990521
- GTIN: 4016032249658
48,26 TL

Önceki: 50,90 TL

%5 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Digitus
Garantili

Ürün Bilgisi

Digitus DK-2932-03 FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m Network Kablosu

FO patch cord, duplex, LC to SC SM OS2 09/125 µ, 3 m Uzunluk 3m
Ağınız için mükemmel performans ve bağlantı kalitesi.
Technical Details
Çift yönlü kablo
LSOH
Seramik halkalı Konektör
Kablo çapı 3mm
Test raporu içeren tekli ambalaj
Fibre type: Single mode
Category: OS2
Number of fibres: 2
Cable type: Duplex
Length: 3 m
Type of connector connection
1: LC-Duplex
Type of connector connection 2: SC duplex
APC-version:no
Colour outer sheath: Yellow
Anti-kink sleeve: Put-on
Flame retardant: In accordance with EN 60332-3-24
Halogen free (according to
EN 50267-2-3): no
ÖZELLİKDEĞER
Kablo Türü:CAT5 KABLO,FİBER KABLO
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:4016032249658

Ürün Yorumları

Taksit Planı 3 Taksit 6 Taksit
advantage 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

axess 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

bonus 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

cardfinans 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

maximum 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

paraf 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

world 16.73 TL x 3

Toplam: 50.19 TL

8.61 TL x 6

Toplam: 51.64

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam: