Digitus DK-2533-02-3 FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM3 50/125 µ, 2 m Uzunluk 2m, Sınıf O

Ürün Kodu: 990519
- GTIN: 4016032248866
Digitus
Garantili

Ürün Bilgisi

Digitus DK-2533-02-3 FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM3 50/125 µ, 2 m Uzunluk 2m, Sınıf O Network Kablosu

FO patch cord, duplex, LC to LC MM OM3 50/125 µ, 2 m Uzunluk 2
OM3
Ağınız için mükemmel performans ve bağlantı kalitesi.
Technical Details
Çift yönlü kablo
LSOH
Seramik halkalı Konektör
Kablo çapı 3mm
Test raporu içeren tekli ambalaj
Fibre type: Multi mode 50/125
Category: OM3
Number of fibres: 2
Cable type: Duplex
Length: 2 m
Type of connector connection 1: LC-Duplex
Type of connector
connection 2: LC-Duplex
APC-version: no
Colour outer sheath:Turquoise
Anti-kink sleeve: Put-on
Flame retardant: In accordance with
EN 60332-3-24
Halogen free (according to EN 50267-2-3): no
ÖZELLİKDEĞER
Kablo Türü:FİBER KABLO
Satış Garanti Süresi (ay):0
EAN:4016032248866

Ürün Yorumları