Digitus DK-2522-02-3 CAP Multimode SC-SC Fiber Optik Patch Ka

Ürün Kodu: 995811
- GTIN: 4016032248545
Digitus
Garantili

Ürün Bilgisi

Digitus DK-2522-02-3 CAP Multimode SC-SC Fiber Optik Patch Ka Network Kablosu


ÖZELLİKDEĞER
Kablo Türü:Firewire Kablosu
Satış Garanti Süresi (ay):0
EAN:4016032248545

Ürün Yorumları