• Denon PMA-50 AE Amplifikatör

Denon PMA-50 AE Amplifikatör

Ürün Kodu: 822535

Ürün Bilgisi

Denon PMA-50 AE Amplifikatör Multimedia Ürünü

Denon PMA-50 AE Amplifikatör

Dijital Entegre Stereo Amplifikatör
Yüksek çözünürlüklü PCM ve DSD ses parçalarını çalmak için PC veya Mac’e USB-B bağlantısı sayesinde en yeni yüksek çözünürlüklü ses kaynaklarıyla üstün ses uygunluğunun keyfini çıkarabilirsiniz. 24-bits/192-kHz ve 2.8MHz’e kadar olan PCM parçalar ve 5.6MHz DSD parçalar desteklenir.
Aynı zamanda Bluetooth bağlantı aracılığıyla en sevdiğiniz portatif cihazınızdan müzik dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz ve PMA-50 çok noktalı Bluetooth bağlantısıyla NFC dokunmatik eşleştirme özelliğine sahiptir. Optimum kablosuz ses uygunluğu için PMA-50 CD kalitesinde ses sağlayan CSR aptX Low Latency kod çözümüne sahiptir.
Eski analog kaynaklar için analog stereo girişli dijital ses kaynakları için uyumlu olmak adına çoklu dijital girişler (2 optik, 1 koaksiyel) mevcuttur.
Gelişmiş D Sınıfı amplifikatör yüksek verimlilik ve düşük distorsiyon sağlayan DDFA® teknolojisine sahiptir. PMA-50 en geniş hoparlör uyumluluğu için 4 ohm içine 50W’da yüksek amplifikatör etkinliği sunar.
Kompakt gövde, gösterişli bir cilaya sahiptir ve ev ve ofislerdeki masa üstleri ya da ev stüdyoları gibi hemen hemen her yere sığacak boyuttadır ve hem yatay hem de dikey olarak konumlandırılabilir.
Gelişmiş AL32 Dijital Ses İşleme   
16-bit, 20-bit ve 24-bit dijital ses parçalarıyla en yüksek sadakat için PMA-50 Denon'un Gelişmiş AL32 Dijital Ses İşleme sistemine sahiptir. Gelişmiş AL32 İşleme daha düşük bitli verileri tam 32 bit olarak dönüştürür, dijital olarak filtreler ve parazitleri azaltır. Üstün dinamik erim ve belirgin biçimde iyileşen düşük seviyeli çözünürlük sunar. En sevdiğiniz dijital ses parçalarınızı daha önce hiç bu kadar kaliteli dinlememiştiniz.
Güçlü ve detaylı ses için tam dijital güç amplifikatörü  
Amplifikatör kısmı, CSR’dan DDFA® teknolojisine sahiptir. Çıkış sahne devresi, ayrık yapıya sahiptir, böylece geleneksel D sınıfı amplifikatörlere nazaran daha yüksek Sinyal-Gürültü oranını ve daha düşük distorsiyonları fark eder. Bu gelişmiş amplifikatör sistemi üstün ses uygunluğunun yanı sıra 4 ohm içine 50W’da yüksek amplifikatör etkinliği sunar.
Üstün kaliteli çok-yönlü hoparlör bağlantıları sayesinde hoparlör kablolarını hem çıplak tel, pin konnektörleri hem de tekli fiş konnektörleri aracılığıyla bağlayabilirsiniz.
DAC Master Saat tasarımı 
Titreşimi azaltmak için Master Saat PWM modülatöründe yeniden üretilmiştir. Bu Denon Master Saat tasarımı sayesinde ses doğru şekilde lokalize edilir; böylece ses alanınız oldukça gerçekçidir.
PCM ve DSD dahil Yüksek çözünürlüklü Ses için USB-B Giriş  
USB-B giriş aracılığıyla Mac ya da PC’nizi PMA-50’ye bağlayabilir ve yüksek çözünürlüklü ses parçalarının keyfini sürebilirsiniz. PMA-50 24-bit/192-kHz ve 2.8MHz’e kadar olan PCM parçalar ve 5.6MHz DSD (DSD, SACD’nin gelişmiş dijital ses kodlama sistemidir) parçalar desteklenir. USB-A’dan USB-B’ye kablo dahildir.
USB giriş kaynaklı dijital paraziti elimine etmek için PMA-50, dijital amplifikatöre atanmış bir parazit izolasyon bloğuna ve ses uygunluğunu düşüren dijital paraziti önleyen D/A dönüştürücü bloğuna sahiptir.
NFC ve Çok Noktalı Bluetooth Kablosuz Bağlantı  
Ayrıca, favori parçalarınız ön paneldeki Bluetooth butonu sayesinde kolay ve hızlı eşleştirme sağlayan PMA-50'nin Bluetooth bağlantısı aracılığıyla portatif bir cihazdan çalınabilir. Basitçe cihazınızdaki Bluetooth fonksiyonunu etkinleştirin, ön paneldeki ya da kumandadaki Bluetooth butonuna basın ve istendiğinde 4 haneli şifreyi girin. Cihazınız ve PMA-50 anında eşleşir ve 8 adede kadar cihazı kaydedebilir.
Daha da hızlı eşleştirme için PMA-50’da NFC (Yakın Alan İletişimi) mevcuttur. Bir NFC etkin Bluetooth cihazını aktive edip bunu PMA-50’deki (yan panelde bulunan) N işaretine yakın yerleştirerek manuel şifre girmeye gerek olmaksızın anında eşleşme yapabilirsiniz.
Ayrıca PMA-50 aynı anda 3 Bluetooth-etkin cihazın bağlanmasına olanak tanıyan Çok Noktalı Bluetooth bağlantısına sahiptir. 1. cihazdan parçalar çalın, o duraklatıldığında veya durduğunda eşleşen bir diğer cihazın çalma fonksiyonu aktive olacağından PMA-50 otomatik olarak o cihaza geçer. Ön panel ekranı halihazırda seçili Bluetooth cihazının adını gösterir.
aptX Low Latency kod çözme 
CD kalitesinde çalma için PMA-50 yeni jenerasyon CSR aptX Low Latency kod çözme özelliğine sahiptir. Bu da dudak senkronu sorunu olan video kaynaklarından ses çalarken optimum zaman senkronizasyonu sağlar. 
Yatay veya Dikey Yerleştirmeye Sahip Kompakt Gövde 
Stilize ve zarif kompakt gövde, parlak gümüş vurgulu, yumuşak alüminyum mat cila ile parlak ve mat siyah yüzey seçenekleri mevcuttur.
Optimum yerleştirme seçeneği için PMA-50 hem yatay hem de dikey olarak konumlandırılabilir. Çıkarılabilir ayağı ve vida başlıklarıyla yerini değiştirmek çok kolaydır.
PMA-50, amplifikatörün yatay ya da dikey yerleştirildiğini algılayan ve ekranı ona göre ayarlayan otomatik ekran ayarlama fonksiyonuna sahiptir.  
Çoklu Dijital Ses Girişleri; Analog Stereo Giriş
USB-B girişe ek olarak PMA-50 2 optik dijital ses girişi ve 1 koaksiyel dijital ses girişine sahiptir. Aynı zamanda eski analog kaynaklar için analog stereo girişe de sahiptir.
Ergonomik Uzaktan Kumanda 
Verilen uzaktan kumanda, ergonomik tasarımlı bir düzene sahiptir ve bir imleç tuş takımına, kaynak seçim ve ses kontrollerine, kurulum menüsü ve geri butonlarına, bir Bluetooth butonuna ve bir ekran kısma butonuna sahiptir.
Seçilebilir Hoparlör Empedansıyla Yüksek Kaliteli Kulaklık Çıkışı
PMA-50 üstün ses uygunluğu için, tam ayrık final çıkış sahnesiyle eşleşmiş, yüksek hızlı ultra-düşük distorsiyonlu geniş bant op amplifikatörüne sahip atanmış bir kulaklık amplifikatör devresiyle donatılmıştır.
En geniş kulaklık türü seçeneğine sahip olmak adına PMA-50 ayarlanabilir empedans kontrolü sunar; bu kontrol düşük, orta ve yüksek empedanslı kulaklıklar için 3 ayara sahiptir ve bu da kulaklık empedansıyla ve amplifikatör kazancıyla uygun eşleşme sağlar.
Kulaklık jakı, seçkin ev ve profesyonel stüdyo kulaklık modelleriyle uyumluluk için 6.3mm konnektöre sahiptir.

Ürün Yorumları