• Denon HEOS Amp HS1 Kablosuz Çok Odalı Amplifikatör Amfi / Amplifikatör

Denon HEOS Amp HS1 Kablosuz Çok Odalı Amplifikatör Amfi / Amplifikatör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 822499)

Denon HEOS Amp (HS1)

HEOS Amp HEOS çok odalı ses işlevselliğine bir çift stereo hoparlör eklemek için dizayn edilmiştir ve kendinden beslemeli HEOS hoparlör modelleriyle aynı kablosuz kullanım kolaylığı özelliğine sahiptir.

Gelişmiş Class D dijital amplifikasyon özelliğine sahip HEOS Amp 4 ohm modeller dahil daha düşük empedanslı hoparlörler ile güvenilir ve stabil işlem sağlayan en düşük bozunum ve yüksek akım kapasitesiyle kanal başına 100 watt maksimum güç verir.

HEOS Amp ile sevdiğiniz hoparlörler ile dinleme keyfi yaşayabilirsiniz ve yüksek güç oranı neredeyse konser salonu seviyesinde ses kalitesiyle odayı doldurabileceğiniz anlamına gelir.

Stereo hoparlör çıkışlarına ek olarak HEOS Amp güçlendirilmiş subwoofera bağlantı için bir sub çıkışı içeren ek bağlantı özelliğine sahiptir. Bir analog stereo hat girişi (RCA jakları üzerinden), ve taşınabilir bir oynatıcı kulaklık çıkışına direkt bağlantı için 3.5mm jak üzerinden ek bir yardımcı giriş de var.

Optik dijital giriş CD çalar gibi dijital müzik kaynaklarına bağlantı imkanı sağlarken USB portu sevdiğiniz şarkıları dinlemek için taşınabilir USB flash sürücü bağlamanıza imkan verir. Taşınabilir cihazınızı şarj etmek için de USB portu kullanabilirsiniz. Dahili çift band ""N"" kablosuz sisteme ek olarak HEOS Amp ayrıca kablolu LAN'a direkt bağlantı için RJ-45 Ethernet port donanımlıdır.

HEOS kablosuz hoparlör modellerimiz ile birlikte sevdiğiniz müzik dosyalarını dinleyebilir ve iOS ve Android versiyonları mevcut olan HEOS uygulamamız ile HEOS Amp'ı kontrol edebilirsiniz. HEOS uygulaması ile akıllı telefon, tablet ve taşınabilir ses oynatıcınızdaki müzik dosyalarını dinlemek için seçebilirsiniz. Ayrıca internet radyo istasyonlarını ve sevdiğiniz müzik aktarım servisindeki sevdiğiniz şarkıları da dinleyebilirsiniz.

HEOS her oda için farklı şarkılar seçmenize izin verdiği gibi tüm odalarda aynı şarkıyı da dinleyebilirsiniz. Özel dijital teknolojimiz üst düzey ses duyarlılığı ve stereo görüntüleme kalitesini garanti altına alma için hassas ses senkronizasyonu (mikrosaniyeler ile) sağlar.

Şık HEOS Amp dış yüzeyi tarz gümüş aksanlara sahiptir ve kolaylık için ses ve ses kapatma kontrolleri ayrı şekilde yan panelde yer alır

 • HERHANGİ BİR ÇİFT HOPARLÖRÜNÜZÜ HEOS ALANINA ÇEVİRİN
 • 100W X 2 CLASS D AMPLİFİKASYON
 • 4-16 OHM
 • ANALOG VE OPTİK DİJİTAL GİRİŞLER
 • SUBWOOFER ÖN ÇIKIŞ
 • KÖPRÜLEMEYE İHTİYAÇ DUYMAZ - DAHA KOLAY KURULUM
 • ÇİFT BAND WİFİ
 • DAHA KOLAY KULLANIMLI UYGULAMA
 • DAHA İYİ ENDÜSTRİYEL DİZAYN
 • HOPARLÖRE DİREKT USB GİRİŞİ
 • SIKI SENKRONİZASYON

Güç Kaynağı

AC 120 V, 60 Hz (Kuzey Amerika)

AC 220 - 240 V, 50/60 Hz (Avrupa)

Kutuda Ne Var?HEOS Amp, AC güç kablosu, 3.5mm kurulum kablosu,  kablolu LAN bağlantı için Ethernet kablo, Hızlı Başlangıç kılavuzu

Çalışma Sıcaklık Aralığı41°F~95°F; 5°C~35°C

Ağırlık6.2 lbs; 2.8 kg

Boyutlar (Boy - En - Derinlik)221mm x 93mm x 214mm / 8.7in x 3.7in x 8.5in

Ürün RengiSiyah Ön/Yanlar, Gümüş Üst ve Çerçeve

Kontrol & Göstergeler

Ses Açma / Kısma (+,-)

Ses Kapatma

Ses kapatma LED göstergesi

LED çok fonksiyonlu durum göstergesi

Ağ bağlantı tuşu

Reset tuşu (gömülü)

Ürün Yorumları