• Denon  HEOS 7 v1 Kablosuz Speaker

Denon HEOS 7 v1 Kablosuz Speaker

Ürün Kodu: 822498

Ürün Bilgisi

Denon HEOS 7 Hoparlör HS1 Version 1 Bluetooth Hoparlör

Denon HEOS 7 Kablosuz Hoparlör Sistemi

Parti zamanıysa daha büyük her zaman daha iyidir
Sistemin tepesinden olan ve üstün dinleme deneyimi sunan HEOS 7 en geniş açık alanları bile memnuniyetle doldurur.
HEOS 7, her zaman en iyisini isteyenler için üretildi. Stil sahibi ve şık tasarımlı dış gövdesinde çiftli mid-woofer, çift hassas tweeter, çift pafis radyatör ve hatta bir aktif subwoofer gibi gelişmiş teknolojiler barındırmaktadır. Tüm aktif sürücüler, kendilerine özel D Sınıfı dijital amplifikatörlerden güç alırlar. Burada da ses, kayıt stüdyosunda hassas oluşturulmuş bir DSP akustik işleme algoritması paketi aracılığıyla optimize edilir.
HEOS, Denon kalitesindeki sesi evinizdeki tüm odalara ulaştırır. Üç adet şık tasarımlı hoparlörün kapsamı, kompakt fakat yinede oldukça güçlü kablosuz hoparlörler, favori müziklerinizi, dünyanın önde gelen online müzik servislerinden, evinizdeki “legacy” müzik kaynaklarından, akıllı cihazlardan, PC, MAC veya ev ağınızdaki NAS sürücülerden müzik dinlemek istediğiniz odaya ulaştırır. Hoş bir stile sahip, siyah renkte, zımparalanmış metal aksamlarla tamamlanmış ürünler kullanıcının kablosuz ev ağını genişleten veya geliştiren opsiyonel bir kapsam genişleticiyle (ayrı satılır) geliştirilmiştir. Tüm HEOS sistemi sadece tek bir teknoloji harikası uygulama ile basitçe kontrol edilebilir. Uygulama, Apple ve Android cihazlar için mevcuttur, bu da sistemin inanılmaz rahatlıkla kurulmasına olanak tanır.
HEOS Uygulaması
Tüm bu modellerin şık bir biçimde yönetimi, mükemmel yeni HEOS uygulamasıyla mümkün. Basit bir arayüzle kapsamlı bir kontrol sunmak üzere tasarlanan uygulama bir kaç dokunuşla sistem kurulumuna olanak tanır. Hoparlörleri gruplayarak parti modunda aynı şarkıyı çalmanıza ve her bir odada farklı parçalar çalmanıza izin veren uygulama tüm evin müziğinin kontrolünü parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Her odadaki müziğe anında komut vererek çalma listeleri oluşturup kaydetmenize ve sırada hangi parçaların olduğunu kontrol etmenize olanak tanır. Ister Spotify’dan, ister doğrudan akıllı telefonu- nuzdan veya DLNA’dan dinleyin, HEOS uygulaması her zaman sistemi rahat ve sezgisel bir biçimde kontrol etmenize imkan tanıyarak, her bir HEOS player’I bulundukları odaya göre isimlendirmenize de izin verir.
Heos 7 Teknik Özellikler
* 7 Sürücülü Hoparlör Sistemi
* 5 Adet Class D Amplifikatör
* 2 Adet Aktif Tiz Sürücüsü
* 2 Adet Aktif Orta Ses / Bas Sürücüsü
* 1 Adet Aktif Bas Sürücüsü
* 2 Adet Pasif Bas Radyatör
* Bas ve tiz kontrolü
* 3,5 mm Aux Girişi
* USB girişi
* Kulaklık Çıkışı
* Rhapsody, Pandora, Spotify and TuneIn gibi servisleri çalma özelliği
* MP3 , WMA, AAC (MPEG4), FLAC, WAV dosyalarını çalma özelliği
* 32 kHz, 44.1 kHz ve 48 kHz örnekleme özelliği
* PG, PNG, BMP ve GIF formatında albüm kapağı desteği
* RJ-45 Ethernet Bağlantısı
* Ölçüler Y X G X D : 203 x 479 x 164 mm ( 8 x 18.9 x 6.5 İnç )
* Ağırlık : 4,5 Kg - 9,9 Lbs

Ürün Yorumları