• Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker
  • Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker
  • Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker
Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker Denon  HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker

Denon HEOS 5 v1 Kablosuz Speaker

Ürün Kodu: 822497

Ürün Bilgisi

Denon HEOS 5 Hoparlör HS1 Version 1 Bluetooth Hoparlör

Denon HEOS 5 Kablosuz Hoparlör Sistemi

HEOS 5 – Zarafet performansla buluşuyor.
HEOS 5 modeli performansayla sizi büyülüyor. Dört sürücülü hoparlör sistemi, iki tiz sürücüsü, iki mid/bass sürücüsü ve bir pasif bas sürücüsüne sahiptir. Mümkün olan en iyi ses kalitesi için, dört aktif sürücünün her biri kendilerine atanmış D Sınıfı dijital amplifikatörden güç alır. Bu modelin gelişmiş ses kalitesi, AAC ve FLAC gibi kayıpsız ses dosyalarını içeren popüler formatları çalabilmesiyle artmaktadır. HEOS’un yüksek çözünürlüklü ses dosyaları için mükemmel platformdur. Bu hayret uyandıran ses, HEOS 5’in evin içinde rahatlıkla dolaştırılmasını sağlayan (üstelik mükemmel sese ihtiyacınız olduğu her yere rahatça taşıyabilmeniz için bir taşıma kolu da mevcuttur) kompakt boyutlarıyla ters düşmektedir.
HEOS, Denon kalitesindeki sesi evinizdeki tüm odalara ulaştırır. Üç adet şık tasarımlı hoparlörün kapsamı, kompakt fakat yinede oldukça güçlü kablosuz hoparlörler, favori müziklerinizi, dünyanın önde gelen online müzik servislerinden, evinizdeki “legacy” müzik kaynaklarından, akıllı cihazlardan, PC, MAC veya ev ağınızdaki NAS sürücülerden müzik dinlemek istediğiniz odaya ulaştırır. Hoş bir stile sahip, siyah renkte, zımparalanmış metal aksamlarla tamamlanmış ürünler kullanıcının kablosuz ev ağını genişleten veya geliştiren opsiyonel bir kapsam genişleticiyle (ayrı satılır) geliştirilmiştir. Tüm HEOS sistemi sadece tek bir teknoloji harikası uygulama ile basitçe kontrol edilebilir. Uygulama, Apple ve Android cihazlar için mevcuttur, bu da sistemin inanılmaz rahatlıkla kurulmasına olanak tanır.
HEOS Uygulaması
Tüm bu modellerin şık bir biçimde yönetimi, mükemmel yeni HEOS uygulamasıyla mümkün. Basit bir arayüzle kapsamlı bir kontrol sunmak üzere tasarlanan uygulama bir kaç dokunuşla sistem kurulumuna olanak tanır. Hoparlörleri gruplayarak parti modunda aynı şarkıyı çalmanıza ve her bir odada farklı parçalar çalmanıza izin veren uygulama tüm evin müziğinin kontrolünü parmaklarınızın ucuna kadar getirir. Her odadaki müziğe anında komut vererek çalma listeleri oluşturup kaydetmenize ve sırada hangi parçaların olduğunu kontrol etmenize olanak tanır. Ister Spotify’dan, ister doğrudan akıllı telefonu- nuzdan veya DLNA’dan dinleyin, HEOS uygulaması her zaman sistemi rahat ve sezgisel bir biçimde kontrol etmenize imkan tanıyarak, her bir HEOS player’I bulundukları odaya göre isimlendirmenize de izin verir.
Heos 5 Teknik Özellikler
* 5 Sürücülü Hoparlör Sistemi
* 4 Adet Class D Amplifikatör
* 2 Adet Aktif Tiz Sürücüsü
* 2 Adet Aktif Orta Ses / Bas Sürücüsü
* 1 Adet Pasif Bas Radyatör
* Bas ve tiz kontrolü
* 3,5 mm Aux Girişi
* USB girişi
* Rhapsody, Pandora, Spotify and TuneIn gibi servisleri çalma özelliği
* MP3 , WMA, AAC (MPEG4), FLAC, WAV dosyalarını çalma özelliği
* 32 kHz, 44.1 kHz ve 48 kHz örnekleme özelliği
* PG, PNG, BMP ve GIF formatında albüm kapağı desteği
* RJ-45 Ethernet Bağlantısı
* Ölçüler Y X G X D : 209 x 294 x 166 mm ( 8.2 x 11.6 x 6.5 İnç )
* Ağırlık : 3 Kg - 6,6 Lbs

Ürün Yorumları