• Denon HEOS 1 v1 Kablosuz Speaker

Denon HEOS 1 v1 Kablosuz Speaker

Ürün Kodu: 822495

Ürün Bilgisi

Denon HEOS 1 Hoparlör HS1 Version 1 Bluetooth Hoparlör

Denon HEOS 1 Kablosuz Çok Odalı Hoparlör Sistemi

Denon tarafından üretilen HEOS’un en yeni ürünleri kelimenin tam anlamıyla her yerde ifadesi hayret verici bir hal alıyor. Yüksek kaliteli ev ve kişisel ses ürünlerinde lider üreticilerden birisi olan Denon®, HEOS kablosuz çok odalı ses sisteminin bir parçası olan HEOS 1 ve opsiyonel HEOS 1 Go Pack’i gün yüzüne çıkartıyor. Tamamen taşınabilir ve çok uygun fiyatlı HEOS 1 kablosuz hoparlör hem dış hem de iç mekanlarda kullanım seçeneği sağlayan ilk üründür. HEOS 1 Go Pack de müziği gerçekten her yere taşımak isteyen kul- lanıcılar için HEOS 1’in özelliklerini ve kullanımını geliştiriyor. Denon’un HEOS serisine yaptığı bu yeni eklemelerin Haziran’da piyasa sürülmesi bekleniyor.


“Denon sesini müthiş bir dizayn ile harmanlayan giriş düzeyindeki kablosuz çok odalı ses sistemi HEOS 1’i tanıttığım için çok heyecanlıyım” diyor Denon ürün geliştirme kıdemli başkan yardımcısı Brendon Stead, “Ayrıca HEOS 1 Go Pack’in su geçirmez yapısı ve ek Bluetooh kapasitesi kullanıcıların arka bahçede, parkta ya da Wi-Fi bağlantısının olmadığı herhangi bir yerdeHEOS1’i kullanmaya devam etmesine imkan tanır.”
 
Düşünün, HEOS 1 kendi sınıfının en iyi sesi, HEOS hoparlörlerinin ses özellikleri ile bu en küçük ve en uygun fiyatli seride bir araya geliyor. 2 HEOS 1’in stereo çift olarak ayarlanması durumunda, HEOS 1’in ses meraklıları tarafından övülen senkronizasyon ile dizayn edilen yapısı sayesinde kullanıcılar müthiş bir stereo ses deneyimine yankı olmadan ulaşacaklar. Bu özelliklere üst seviyedeki akustik dizaynı ve son teknoloji DSP ses optimizasyonunu da ekleyebilirsiniz. Kullanımı kolay ve ücretsiz HEOS uygulaması ile dış ve iç mekanlarda kurulumu dakikalar içinde tamamlayarak bu harika sese ulaşabilirsiniz. Evdeki küçük oda ya da alanlar için en uygun hoparlör budur. Opsiyonel Go Pack ile birlikte HEOS 1 açık alanda çok odalı dinleme özelliğine sahip, tamamen kablosuz bir hoparlör halini alır. İster havuzda, ister terasta, ister parkta;HEOS 1 ve opsiyonel Go Pack ile bu müthiş sesi her yere taşıyabilirsiniz.

HEOS 1 Ana Özellikler :

* Sınıfının en iyi sesi
* Nem geçirmezlik
* HEOS uygulaması ile tüm akıllı cihazlardaki müzik kaynaklarını çalabilme (müzik servisi hizmetleri, direk olarak telefon ya da tablet, USB, ağ depolama sistemi vs).
* Dual-band Wi-Fi
* Direkt USB girişi
* Aktif ekolayzır ve crossover ile çift amplifikatörlü iki yönlü sistem
* 2 kanallı D sınıfı amplifikatör ile güçlendirilen woofer ve yüksek dağıtımlı tiz hoparlör
* Kolay kurulum
* Taşınabilir olması için kullanımı kolay endüstriyel dizayn
* Müthiş stereo sesler – 2 HEOS 1 hoparlörünü stereo çift olarak kullanın
* Sık kullanılan özelliklere tek tuşla ulaşma imkanı sağlayan kolay kullanımlı uygulama
* Opsiyonel HEOS 1 Go Pack imkanı
* Siyah veya beyaz renkler

Ürün Yorumları