• Denon Heos 1 Ve Gopack Paketi HiFi Bileşeni

Denon Heos 1 Ve Gopack Paketi HiFi Bileşeni

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 826878)

Denon HEOS 1 Kablosuz Çok Odalı Hoparlör Sistemi

Denon tarafından üretilen HEOS’un en yeni ürünleri kelimenin tam anlamıyla her yerde ifadesi hayret verici bir hal alıyor. Yüksek kaliteli ev ve kişisel ses ürünlerinde lider üreticilerden birisi olan Denon®, HEOS kablosuz çok odalı ses sisteminin bir parçası olan HEOS 1 ve opsiyonel HEOS 1 Go Pack’i gün yüzüne çıkartıyor. Tamamen taşınabilir ve çok uygun fiyatlı HEOS 1 kablosuz hoparlör hem dış hem de iç mekanlarda kullanım seçeneği sağlayan ilk üründür. HEOS 1 Go Pack de müziği gerçekten her yere taşımak isteyen kul- lanıcılar için HEOS 1’in özelliklerini ve kullanımını geliştiriyor. Denon’un HEOS serisine yaptığı bu yeni eklemelerin Haziran’da piyasa sürülmesi bekleniyor.


“Denon sesini müthiş bir dizayn ile harmanlayan giriş düzeyindeki kablosuz çok odalı ses sistemi HEOS 1’i tanıttığım için çok heyecanlıyım” diyor Denon ürün geliştirme kıdemli başkan yardımcısı Brendon Stead, “Ayrıca HEOS 1 Go Pack’in su geçirmez yapısı ve ek Bluetooh kapasitesi kullanıcıların arka bahçede, parkta ya da Wi-Fi bağlantısının olmadığı herhangi bir yerdeHEOS1’i kullanmaya devam etmesine imkan tanır.”
 
Düşünün, HEOS 1 kendi sınıfının en iyi sesi, HEOS hoparlörlerinin ses özellikleri ile bu en küçük ve en uygun fiyatli seride bir araya geliyor. 2 HEOS 1’in stereo çift olarak ayarlanması durumunda, HEOS 1’in ses meraklıları tarafından övülen senkronizasyon ile dizayn edilen yapısı sayesinde kullanıcılar müthiş bir stereo ses deneyimine yankı olmadan ulaşacaklar. Bu özelliklere üst seviyedeki akustik dizaynı ve son teknoloji DSP ses optimizasyonunu da ekleyebilirsiniz. Kullanımı kolay ve ücretsiz HEOS uygulaması ile dış ve iç mekanlarda kurulumu dakikalar içinde tamamlayarak bu harika sese ulaşabilirsiniz. Evdeki küçük oda ya da alanlar için en uygun hoparlör budur. Opsiyonel Go Pack ile birlikte HEOS 1 açık alanda çok odalı dinleme özelliğine sahip, tamamen kablosuz bir hoparlör halini alır. İster havuzda, ister terasta, ister parkta;HEOS 1 ve opsiyonel Go Pack ile bu müthiş sesi her yere taşıyabilirsiniz.

HEOS 1 Ana Özellikler :

* Sınıfının en iyi sesi
* Nem geçirmezlik
* HEOS uygulaması ile tüm akıllı cihazlardaki müzik kaynaklarını çalabilme (müzik servisi hizmetleri, direk olarak telefon ya da tablet, USB, ağ depolama sistemi vs).
* Dual-band Wi-Fi
* Direkt USB girişi
* Aktif ekolayzır ve crossover ile çift amplifikatörlü iki yönlü sistem
* 2 kanallı D sınıfı amplifikatör ile güçlendirilen woofer ve yüksek dağıtımlı tiz hoparlör
* Kolay kurulum
* Taşınabilir olması için kullanımı kolay endüstriyel dizayn
* Müthiş stereo sesler – 2 HEOS 1 hoparlörünü stereo çift olarak kullanın
* Sık kullanılan özelliklere tek tuşla ulaşma imkanı sağlayan kolay kullanımlı uygulama
* Opsiyonel HEOS 1 Go Pack imkanı
* Siyah veya beyaz renkler

HEOS 1 GO PACK

Özellikler

HEOS 1 Go Pack şarj edilebilir bataryası, Splash- guard’ı ve Bluetooth® - USB adaptörü olan bir aksesuar paketidir. Go Pack’in şarj edilebilir bataryası ile HEOS 1’inizi 6 saate kadar kullanabilirsiniz. Hali hazırdaki nem geçirmezlik özelliğine Go Pack ile eklenen Splashguard sayesinde HEOS 1, IPX4 su geçirmez hale gelir ve havuz kenarı ya da yağmur gibi su riski taşıyan dış mekan kullanımları için ek koruma sağlanır. Bluetooh imkanından keyif alan- lar, Go Pack’in Bluetooth USB adaptörü ile sesi her zaman her yerde Bluetooth cihazından direkt HEOS 1 hoparlörüne aktarabilecekler. Bu özelliğe ek olarak Wi-Fi imkanı olan durumlarda Bluetooth sesi diğer HEOS cihazları ile de payla- şabilirsiniz.
iOS, Android™ ve Kindle Fire™ işletim sistemlerinde bulabileceğiniz HEOS uygulaması ile Wi-Fi ağına bağlanarak Denon kalitesindeki sesi evdeki tüm odalara dağıtabilirsiniz. Sistem kullanıcının ev ağındaki akıllı cihazlarında ve bilgisayarın da yer alan müzikleriyle birlikte dünyanın en büyük müzik servisleri olan Spotify®, Deezer ve Napster TuneIn’deki müziklerini de dinleme imkanı sağlar. Sadece parmak ucuyla birçok odada ses kontrolü sağlayabilirsiniz. Herhangi bir odadaki herhangi bir cihaz ile müziği yönetin ve birden fazla odada aynı şarkıyı çalarak ya da her odada farklı bir şarkı çalarak gerçek bir kablosuz çok odalı ses deneyimi yaşayın.


 HEOS 1 kablosuz hoparlör için opsiyonel aksesuar paketi
 Bluetooth – telefon ya da tabletinizdeki ses dosyalarını Wi-Fi olmayan durumlarda da oynatma imkanı
 Şarj edilebilir batarya – HEOS 1’in altına tam olarak uyar ve 6 saate kadar çalma imkanı sağlar
 HEOS1’in nem korumasını tam IPX4 korumaya dönüştüren Splasguard
 4 LED’li batarya göstergesi
 Siyah veya beyaz renkler

Ürün Yorumları