• Denon  AVR-X 4300 H A/V Amplifikatör

Denon AVR-X 4300 H A/V Amplifikatör

Ürün Kodu: 938970

Ürün Bilgisi

Denon AVR-X 4300 H A/V Amplifikatör Multimedia Ürünü

Denon AVR-X 4300 H A/V Amplifikatör

Eco Mode ile Güçlü 9 Kanallı Ayrı Amplifikatör

AVR-X4300H üst düzey netlik ve güç için monolitik amplifikatör tasarımındaki 9 kanallı sofistike güç amplifikatörü bölümüne sahiptir. Her kanal 200 watt güç üretir ve tüm kanallar daha düşük empedanslı hoparlörleri (4 ohm'a kadar düşebilen) güvenle çalıştırabilir. Denon'un akıllı Eco mod özelliği güç tüketimini azaltmak için ses seviyesine göre güç amplifikatörünün çıkışını ayarlar ve ekran üstü Ecometre ile güç tasarrufunun gerçek zamanlı olarak görüntülenmesini sağlar. . En göze batan özellik olarak 9 kanallı amplifikasyon harici bir amplifikatöre ihtiyaç duymadan 7.1.2 ve 5.1.4 3D deneyimi kurulumuna izin verir. Harici stereo amplifikatör ile kurulum 7.1.4'e bile genişletilebilir. Eğer 3D ses için kullanılmıyorsa dahili amplifikatörler farklı bir odadan farklı bir kaynağı çalıştıran ikinci ses alanındaki diğer hoparlör çiftini çalıştırmak için atanabilir.

 
Ücretsiz HEOS uygulaması ile kontrol edilen HEOS kablosuz çok odalı müzik aktarımı

Dahili HEOS teknolojisi AVR-X4300H'nin HEOS kablosuz çok odalı sisteminin bir parçası haline gelmesini sağlayarak sevdiğiniz müziklerin keyfini evinizin her yerinde yaşamanızı mümkün kılar. Ev ağınızda yer alan, internet radyodaki veya aktarım servislerindeki müziklerini evinizdeki HEOS kablosuz hoparlörler ile veya hatta HEOS özellikli alıcılar ile paylaşın. Ve tamamı istediğiniz akıllı telefon ve tablete kurabileceğiniz HEOS uygulaması ile kontrol edilebilir. Uygulama size anlık çok odalı ses kontrolü imkanı verir. Bu da her odada farklı kaynaklardan farklı şarkılar çalabileceğiniz veya pek çok oGünı gruplayarak parti modunda mükemmel derecede senkronize şekilde aynı şarkıyı çalabileceğiniz anlamına gelir.

Dolby Atmos

Dolby'nin devrimsel Dolby Atmos teknolojisi on yıllardır süren kanal bazlı surround ses kodlamasından gelişmiş obje bazlı kodlama için vazgeçerek ses tasarımcısına sesleri üç boyutlu ses alanında tam olarak istediği yere koyma imkanı sağlar. Şimdi AVR-X4300H ile üst düzey ev sineması deneyimi için 7.1 surround ses hoparlör sistemi ve 2 ek baş üstü hoparlöre veya 2 ek Dolby Atmos sertifikalı asansör hoparlöre bağlanabilme özellikli bu ödüllü teknolojiden evde faydalanabileceksiniz. 

DTS:X

En son kavrayıcı surround ses sistemi DTS:X benzer obje bazlı ses kodlama özelliklidir ve baş üstü hoparlörlerin etkileyici bir surround ses deneyimi yaşatmasını sağlar. (DTS:x gelecekteki bir yazılım güncellemesi ile mümkün olacaktır: daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin: www.denon.com/dtsx)

Bu hem Dolby Surround hem de DTS Neural:X upmixing'i içerir: 3D hoparlörlere sahip kullanıcılar stereo müziklerde bile dinleme odasında kurulu olan hoparlörlerin tamamını kullanarak geleneksel Dolby veya DTS-koldu içerikten zenginleştirilmiş surround deneyimi alabileceklerdir.

Auro-3D Yükseltilebilir

Ücretli bir geliştirme ile AVR-X4300H Auro-3D sesleri çalabilme ve sevdiğiniz film koleksiyonunu Auromatic ile upmix edebilme imkanına da sahip olacaksınız.

Güçlü DSP

Düzgün bir şekilde gelişmiş sayısal ses kod çözme ve işleme işlevlerini özelliğini yönetmek için, AVR-X4300H, gelişmiş bir DSP ses işleme sistemi içerir; en az 4 güçlü yüksek hızlı dördüncü nesil SHARC DSP işlemci ile birlikte 10 GFLOPS'lık sürekli bir işleme kapasitesine sahiptir. (Saniyede 10 milyar dalgalanan nokta sayısal hesaplamalar).

En son HDMI 2.0a Bağlanabilirliği; HDCP 2.2 Uyumlu; ISF-Sertifikalı

Gelecek için hazırlanan AVR-X4300H sekizden az olmayan HDMI girişlerinin tamamı (bir tanesi kolaylık açısından ön panelde yer alır) üç HDMI çıkışıyla(out1, out2, zone çıkışı) birlikte 4K Ultra HD 60Hz video, 4:4:4 Pure Color alt örnekleme, High Dinamik Range (HDR) ve 21:9 video, 3D ve BT.2020 direk geçiş desteğini içeren en son HDMI özellikleriyle uyumludur. Gelişmiş video bölümü de 4K Ultra HD kopya korumalı içerik için gerekli olan HDCP 2.2 uyumludur, böylece AVR-X3300W yeni jenerasyon Blu-ray disk çalarlar, set üstü kutu ve diğer 4K Ultra HD kaynaklar için hazır hale getirir. Ek olarak video işlemcisi tüm analog ve dijital videoları 4K Ultra HD'ye yükseltir. Imaging Science Foundation tarafından onaylanan AVR-X4300H ISF Gün ve ISF Night video modlarıyla birlikte video kalibrasyon kontrollerinin (ISF teknisyeni tarafından kullanım için) tamamına sahiptir.

Dahili Bluetooth ve Wi-Fi

Bluetooth ve Wi-Fi kablosuz aktarım bağlantısı özelliğiyle AVR-X4300H sıkışık şehir ortamlarında bile sabit ve sorunsuz aktarım için gelişmiş çift anten sistemi özelliklidir. Ev Wi-Fi ağınız üzerinden (veya RJ-45 ethernet LAN portu üzerinden kablolu bağlantı ile) internete bağlanarak Spotify Connect, Deezer Tidal vb. aktarım müzik servislerindeki sevdiğiniz şarkıları tadını çıkartın. Ayrıca dünya çapındaki binlerce internet radyo istasyonundan birini seçebilir ve sanal olarak her türden müzik ve konuşma eğlencesinin keyfini yaşayabilirsiniz. 

AirPlay iPod touch, iPhone veya iPad'teki sevdiğiniz şarkıları kablosuz çalma imkanı sağlar ve network aktarımı üzerinden PC, Mac veya NAS cihazlarınızdaki standart çözünürlükteki müziklerin yanı sıra FLAC veya DSD gibi yüksek çözünürlüklü müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Tamamen yeni Denon 2016 AVR Remote uygulaması AVR-X4300H'yi akıllı telefon veya tablet ile kontrol etmenizi sağlar; Apple iOS, Android ve Kindle Fire için mevcuttur.

Ürün Yorumları