• Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Denon Ah Mm 300 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950401)

Yüksek Kalite Kulak üstü Kulaklık
Çok hafif, zarif tasarımlı ve en son teknolojilere sahip Denon AH-MM300 kulaklıkları orijinal performansa gerçekten sadık olabilmek adına en yüksek müzik tutarlılığını sunmak için düz EQ ile profesyonel olarak ayarlanmıştır.

Seramik Cilalı Cam Fiberle GüçlendirilmişElips Kulaklıklar
Rahat bir kulak üstü (supra-aural) tasarım sunan AH-MM200, cam fiberle güçlendirilmiş kompozit materyalden elips kulaklıklara sahiptir ve bu da titreşimsiz ses kalitesi için hem hafiflik hem de sağlamlık sunar. Seramik cilası da çiziklere karşı dayanıklılık yanında şık bir görünüm sağlar.

Alüminyum Döküm Askılar
Kulaklık muhafazaları, alüminyum alaşımlı döküm askılarıyla çok hafif, ayarlanabilir bir kafa bandına bağlanır; bu askılar titreşimsiz yapıya ve maksimum sağlamlık için yüksek dayanıklılığa sahiptir. AH-MM300, verilen taşıma kesesinde saklamak için aynı zamanda katlanabilmektedir.

Free Edge’li 40mm Karbon/Kâğıt Kompozit Diyaframlar ve Neodim Mıknatıslar
AH-MM300, Denon’un seçkin Free Edge teknolojisinin yanı sıra gelişmiş Karbon/Kâğıt kompozit karışım diyaframlara ve neodim mıknatıslara sahip 40mm özel sürücülere sahiptir; bu teknoloji 40kHz’e kadar genişletilmiş frekans yanıtı sunmak için geleneksel diyafram surround süspansiyonuna olan ihtiyacı ortadan kaldırır.

Oksijensiz Bakır kablolar
En yüksek ses tutarlılığı için AH-MM300 2 çıkarılabilir ses kablosuyla birlikte gelir; her iki kablo da yüksek saflıktaki Oksijensiz Bakır (OFC) kablo teknolojisine sahiptir. Bir kablo dahili bir mikrofonun yanı sıra ses, parça seçimi ve akıllı telefon kontrolü için bir uzaktan kumandaya sahiptir. Diğer uzun kablo ise diğer cihazlara bağlanmak için sağlanmıştır. Her iki kablo da altın-kaplama konnektörlere sahiptir.

Çağdaş Avrupai Tasarım
Sundukları ses kadar iyi görünmeyi de amaçlayan AH-MM300, klasik stile modern bir dokunuş katarak yepyeni Avrupai tasarımıyla göz doldurmaktadır.

Ürün Yorumları