• Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
  • Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık
Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Denon Ah Mm 200 Kulak Üstü Kulaklık Kafa Bantlı Kulaklık

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950400)

Portatif Kulak üstü Kulaklık
Denon'un AH-MM200 kulaklıklarıyla müzik her zamankinden daha güzel gelecek; kulaklıklar, orijinal performansın sesini tutarlı bir şekilde yeniden üreten, pürüzsüz, doğal ve güvenilir tonal denge sunmak için düz EQ ile profesyonel olarak ayarlanmıştır.

Seramik Cilalı Cam Fiberle Güçlndirilmiş Elips Kulaklıklar
Rahat bir kulak üstü (supra-aural) tasarım sunan AH-MM200 cam fiberle güçlendirilmiş kompozit materyalden elips kulaklıklara sahiptir ve bu da titreşimsiz ses kalitesi için hem hafiflik hem de sağlamlık sunar. Seramik cilası da çiziklere karşı dayanıklılık yanında şık bir görünüm sağlar.


30mm Üçlü Katman Diyaframlar ve Neodim Mıknatıslar
AH-MM200, seçkin Üçlü Katman diyaframlarımız ve neodim mıknatıslarımızla 30 mm tescilli sürücülere sahiptir ve en doğal müzik deneyimi sunmak için düz EQ ile profesyonel olarak ayarlanmıştır.


Oksijensiz Bakır kablolar
En yüksek ses tutarlılığı için AH-MM200 2 çıkarılabilir ses kablosuyla birlikte gelir; her iki kablo da yüksek saflıktaki Oksijensiz Bakır (OFC) kablo teknolojisine sahiptir. Bir kablo dahili bir mikrofonun yanı sıra ses, parça seçimi ve akıllı telefon kontrolü için bir uzaktan kumandaya sahiptir. Diğer uzun kablo ise diğer cihazlara bağlanmak için sağlanmıştır. Her iki kablo da altın-kaplama konnektörlere sahiptir.


Çağdaş Avrupai Tasarım
Sundukları ses kadar iyi görünmeyi de amaçlayan AH-MM200, klasik stile modern bir dokunuş katarak yepyeni Avrupai tasarımıyla göz doldurmaktadır.

Ürün Yorumları