• Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones
  • Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones
  • Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones
Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones Denon  Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones

Denon Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones

Ürün Kodu: 950331

Ürün Bilgisi

Denon Ah-d7200 Reference Quality Over-ear Headphones Kafa Bantlı Kulaklık

Referans Kalitesi Kulak Üstü Kulaklık

AH-D7200, kulaklık tasarımı ve geliştirilmesinde 50 yılı aşkın deneyime sahip Denon'un yeni referans kulaklığıdır. Üzerinden beş yıl geçen, ayrıntılı ses özelliklerine sahip kulaklıklar yapmamızdaki uzmanlığımızı keşfetmeniz o kadar basit ki sadece dinlemeye devam etmek isteyeceksiniz. Bu birinci sınıf kulaklıklar, en az bozulma ile çok hassas doğrulukta ses için hatasız pistonik hareket sağlayan, Japon yapımı benzersiz FreeEdge sürücülerimizi kullanıyor. Sürücüler, titreşimi azaltan işlenmiş reçine bölmelerine monte edilir ve sese sıcaklık ve hayat katmak için tasarlanmış, kendinden sönümlü gerçek ceviz gövdelere yerleştirilir. Denon'un titiz teknik özelliklerine göre Japonya'da yapılmış çıkarılabilir 7N-saf bakır kablo, mümkün olan en iyi sinyal iletimini sağlar; dekoratif bakır halkalı, dayanıklı bir makine kesimli metal fiş ile donatılmıştır. Memory foam kulak pedleri AH-D7200 için özel olarak geliştirilmiş son derece yumuşak suni deri ile kaplanırken, kulaklıklar ergonomik eğimli alaşımlı alüminyum askılı gerçek koyun derisiyle kaplanmış bir kafa bandına asılır. Bu ödün vermeyen tasarımın her bileşeni, mükemmel bir dinleme deneyimi için ses kalitesi ve konfor ile ilgili her şeyi sağlar.

Çok yüksek kaliteli bağlantı

Denon'un titiz özelliklerine göre Japonya'da yapılmış, çıkarılabilir 7N-saf bakır kablo, mümkün olan en iyi sinyal iletimini sağlar - dekoratif bakır halkalı dayanıklı bir makine kesimli metal fişle donatılmıştır.

Benzersiz FreeEdge sürücü teknolojisi

AH-D7200'nin kalbinde, sertliği ve hafifliği için seçilen nano-fiber malzemeden yapılan 50mm FreeEdge sürücü diyaframı vardır. Bu, bozulma olmadan doğru pistonik bir hareket sunar ve ayrıca diyafram içindeki istenmeyen rezonansları ortadan kaldırmak için kendiliğinden sönümlenir. Yumuşak ve uyumlu bir çevreye monte edilmiştir ve mümkün olan en saf ses için bükülmeden veya bozulmadan müzik sinyaline yanıt vermeyi kolaylaştırır.

Gerçek ahşap Kulak Kapağı

Zarif, %100 doğal ceviz kulak kapakları, ses deneyimini geliştirir. Kendiliğinden sönümlü, güçlü, dinleme deneyiminize konser salonu benzeri hayat, sıcaklık ve müziksellik kazandıran süper detaylı reprodüksiyon için istenmeyen titreşimleri ortadan kaldırır.

Takma rahatlığı

Kafa bandı, optimum konfor ve uyum için mükemmel ergonomik şekilde şekillendirilmiş döküm alüminyum yapıdadır. Kulak pedleri, AH-D7200 için özel olarak geliştirilen son derece yumuşak tasarlanmış bir deri ve memory foam ile hafifçe sarılır, böylece en rahat uyumu sağlamak için kafanızın şekline uymalarını sağlar. Bu ödün vermeyen tasarımın her bileşeni, mükemmel bir dinleme deneyimi olan ses kalitesi ve konfor ile ilgilidir.

Mükemmel Ayar

Değişken kafa boyutlarına uyum sağlamak için ayarlanabilir kafa bandı, hatasız ve tekrarlanabilir ayarlama için pozitif bilya tıklamalı durdurucuları kullanır. Numaralanmış işaretler kişisel ayarlarınızı nasıl hızlı ve hassas bir şekilde geri yükleyeceğinizi gösterir.

Ürün Yorumları