• Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones
 • Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones
 • Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones
Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones

Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones

Ürün Kodu: 950389

Ürün Bilgisi

Denon Ah-c821 Powerful Dual Driver In-ear Headphones Kulak İçi Kulaklık

ıları

 • Akıllı tasarım
 • Güçlü bas
 • Rahat
Temel Özellikler
 • Gözden geçirme Fiyatı: £ 129,00
 • Denon Çift Hava Kompresyonu sürücü teknolojisi
 • 11.5mm sürücü
 • 4Hz-40kHz
 • Gömlek klipsi
 • 4 çift silikon uç
 • 1 çift köpük ucu
Daha Az GösterDenon AH-C821 nedir?

Denon AH-C821, Denon'un Çift Hava Sıkıştırma teknolojisini kullanan tamamen yeni bir sürücüye sahip olan kulak içi kulaklıklardır.

Amaç sıfır bozulma ile en kaliteli bas elde etmektir. Ve oldukça etkileyici bir ses sağlayan, işe yarıyor - bazen biraz sıkıcı olabilecek tiz dışında.

Onların orijinal fiyatı 169 £ 'dır, ancak çevrimiçi olarak yaklaşık 129 £ karşılığında zaten alabilirsiniz.

İlgili: En iyi kulaklıklarDenon AH-C821 - Tasarım ve Konfor

Denon AH-C821'in sıra dışı bir sürücüyü sakladığını dışardan belirlemek mümkün değildir. Bunlar ana sürücü muhafazası standarttan daha büyük olmayan şık kulaklıklardır.

Siyah plastik bir pastil sürücüleri barındırır, ancak A-C821'ler kulaklarınıza en çok dikkat çeken V-şeklinde metal saptır. Kablo göz alıcıdır, dumanlı saydam bir kılıf ile metalin en ufak bir ışıltısını gösterir.

Görünüm üst seviye olsa da, temel özellikler standarttır. Denon AH-C821'in çıkarılabilir bir kablo yok ve uzaktan kumandalı bir telefon yok. Bununla birlikte, daha "ciddi" kulaklıklar arasında oldukça yaygındır.

Kablonun kendisi sert ve ortalamadan biraz daha kalın görünüyor. Ayrıca gömleğinizde telin ne kadar sıçradığını sınırlamanıza izin veren bir kablo kravat var.

Denon dört farklı boyutta silikon ipucu ve bir çift köpük ipucu içerir ve iyi bir mühür elde etmek önemlidir. Buna rağmen, Denon AH-C821 en ufak bir römorkör ile kulaklarınızdan düşme eğilimindedir. Onları daha çoğundan pop etmem gerekiyor.
Bununla birlikte, derin kazma kulaklarını sevmeyenler bu kulaklıkların beğenisini takdir edeceklerdir. Denon AH-C821, kulak kanalınızın açılmasıyla oturuyor, siyah sürücü kutusu antitragusunuzun arkasında duruyor - kulak memenizin hemen üzerindeki bir kıkırdağın biraz.

Bunlar taşınabilir kulaklıklardır - yukarıdaki resimdeki sürücü gövdesindeki küçük gümüş ızgarayı kontrol edin ve yalıtım fantastik olmaktan çok makul. Ancak, Denon AH-C821'i otobüs ya da trenlerde kullanıma hazır hale getirmek için yeterli.

Denon AH-C821 - Ses Kalitesi

Akıllı görünüm güzel, ancak sürücü tekniği bu kulaklıkların en ilginç unsurudur. Denon AH-C821 iki 11.5mm dinamik sürücü içeren Çift Hava Sıkıştırma sürücüleri var.

Biri diğerinin önüne oturuyor ve bu yüzden V şeklinde bir metal gövde ve her kulaklığın altından gelen iki sigortalı kablo bulunuyor. Her sürücü kendi kablolarını alır.
Amaç, çok düşük bozulma ve güçlü bas elde etmektir ve Denon AH-C821 başarılı olmaktadır. Denon, frekans tepkisinin 4Hz'e kadar düştüğünü iddia ediyor. Normal testlerim 20Hz'de kaputlarken, bu kulaklıklar bu düşük kayıtta iyi bir miktarda alt bas basabilir.

Aslında bazı müzikleri dinleyen Denon AH-C821'in bas stüdyo derecesinde doğru yerine güçlüdür, ancak orta sesler içine girmiyor. Örneğin, dans veya kiri müzikte duyduğunuz düşük bas seslerini çıkarma konusunda daha az kulaklık var. Normalde bu tür bir bas için gereken hareket tarzını birkaç santimetreye çıkaran 12 inç sürücünün hoparlör sürücüsünü neredeyse görselleştirebilirsiniz.Genel olarak, Denon AH-C821 de iyi ayrıntılar sergiliyor ancak etkileyici bas'ı engelleyen ses unsurları var.

Özellikle daha yüksek hacimlerde, çakma eğilimi gösterirler ve en orta menzilli frekanslarda istenmeyen bir ayrıntı mevcut. Birkaç kez, düşük bas tonunu ancak tiz üçte birinin zorlu kenarından uzaklaştıracağım hissine kapılıyorum.

Ses, bir telefonda yaklaşık% 80'in ötesine itildiğinde, bu etki oldukça dramatik biçimde artmaktadır. Her ne kadar bu telefonunuzun modeline bağlı olsa da, kulaklarınızı kızartacak seviyeleri değil, yalnızca dinlediğim cilt türlerinde de mevcuttu.

Sesin ölçeği, stereo görüntüsü ve dinamikleri iyi, ancak keskin üçlü yüksek kulaklık aksine harika bir tiz yaratıyor.
Denon AH-C821'i almalı mıyım?

Denon AH-C821'in bas tonunu beğenirsiniz, ancak eleştirilerimle ertelerseniz , fiyattaki diğer bariz seçenek RHA T20'dir . Denon basının ikisinin de daha hızlı çevik olmasına rağmen, güzel ve ağır bir sesleri var.

Fiyatın diğer seçenekleri arasında uzun süredir var olan Shure SE315 ve Audiofly AF120 bulunmaktadır.

Bazı kulakları diğerlerine oranla bu kulaklıkların tiz zirvelerine karşı daha hassas olacağından yerel stokçunuzun Denon AH-C821'in herhangi bir demo çifti olup olmadığını görmeye değer. Ürün Yorumları