• Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık
  • Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık
  • Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık
Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Denon Ah C50ma Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Kulak İçi Kulaklık

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 950620)

ZARİF VE SADE TASARIM STÜDYO KALİTESİNDE SES DENEYİMİ

Denon Music Maniac AH-C50 kulak içi kulaklıklar profesyonelce hazırlanmış Düz EQ ayarlı 9 mm sürücülere akustik şeffaf bir müzik deneyimi sunan özelliği mevcuttur. Ayrıca AH-C50 Kulak içi kulaklıklar 1 hat düğmesi ve kolay kontrole sahip olan Android ve Apple cihazları ve diğer akıllı telefonlar için mikrofon özelliği vardır*, bunun yanı sıra net telefon konuşmaları ve ses tanıma işlemleri de vardır.

Özellikleri

  • 9 mm sürücüleri profesyonelce Düz EQ ayarlı bir akustik şeffaf müzik deneyimi yaşatır
  • Non-tangle kablo ile 1 düğmeli uzaktan kumanda (Play/Pause/Talk/Hang up)& kontrolü için entegre mikrofon / iletişim ile select Android cihazlar, Apple cihazlar, ve diğer akıllı telefonlar*.
  • Sony akıllı telefonlar için adaptör kablosu
  • Silikon Kulak ipuçları (XS, S, M, L)
  • Denon Ses Akıllı telefon App

Müziği hissedin. Kulaklığı Değil

Gerçek müzik meraklıları kendi müziklerinin içine dalarak bozulmamış kalitede en sevdiği melodileri saatlerce dinlemektedirler. Denon olarak müziği hissedin, kulaklığa değil inancındayız. En rahat, en uygun kulaklık sağlamak için bir arayış içindedir. Denon mühendisleri dünyanın her tarafından gelen insanların ve 4000den fazla çift kulakları incelemede bulundular ve bu incelemelerin sonucunda kulak şekli, yerleştirme, kanal boyutu, baş büyüklüğü ve çene yapısı farklı olduğundan dolayı kulaklıkları otomatik olarak onlara göre tasarladırlar. Uyum ve konfor olarak küçük ayrıntılara dikkat ediyoruz.

iPhone, iPad veya Android için Denon’un ses App , deneyiminizi artırmaktadır.

Bazı ses cihazı meraklıları akıllı telefondan müzik dinlerken, sonunda direnci boşuna olabileceğinin farkında vardık. Bu yüzden Denon ses akıllı tefefon uygulamasını yarattık. Bu uygulama, oluşturma, depolama ve özel EQ eğrileri paylaşarak dinleme deneyiminizi özelleştirmek ve gerçek zamanlı spektrum analizörü özellikleri için izin vermektedir; yaratmak ve mağaza özel çalma listeleri; TuneIn Internet Radyo servisi üzerinden, dünya çapında 70.000 'den fazla internet radyo istasyonları ulaşmak ve otomatik olarak Facebook / twitter durumunuzu güncellemektir. Denon Ses uygulaması ile Denon Music Maniac Kulaklıkları eşleştirmek ve akıllı telefonlarda gelmiş ses deneyimi elde edilmiştir.

* Fonksiyonel kapasitesinden dolayı bazı özellikler cihazınıza göre değişebilmektedir (Android, iPod, iPhone, iPad, etc.).

Ürün Yorumları