• Delonghi FXG24TS Easyturbo Thermolon Tabanlı Buharlı Ütü
  • Delonghi FXG24TS Easyturbo Thermolon Tabanlı Buharlı Ütü
Delonghi FXG24TS Easyturbo Thermolon Tabanlı Buharlı Ütü Delonghi FXG24TS Easyturbo Thermolon Tabanlı Buharlı Ütü

Delonghi FXG24TS Easyturbo Thermolon Tabanlı Buharlı Ütü

Delonghi Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 758991)

Lider teknoloji markası De’Longhi’nin, üstün inovasyon teknolojisi ile üretilen çevreye duyarlı “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü”sü sayesinde artık ütü yapmak bir zevk.

Üstün teknolojisiyle lider De’Longhi, İki farklı malzemenin özelliklerini maksimize ederek ütüleme esnasında rakipsiz performans ve sonuçlar sunan tek tabanlı “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü” ile devrim yaratıyor! Yeni De’Longhi “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü” Thermolon tabanı ve üstün özellikleriyle ütülemede kolaylık sağlıyor.

De’Longhi’nin yepyeni ürünü “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü”, her türlü kumaş üzerinde kolayca kayarak kısa sürede mükemmel sonuçlar veriyor. Patentli Thermolon iç yüzey ütüdeki en son inovasyon teknolojisi ile üretilen “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü”nün en uygun kayma özelliğinin yanı sıra, uzun ömürlü ve çizilmelere karşı dayanıklı olması da hayatı ayrıca kolaylaştırıyor. Ütüde devrim niteliği taşıyan 120 gr turbo buhar ayrıcalığını yaşatan “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü” ile en derin kırışıklıklar bile tarih oluyor. Thermolon tabanıyla kumaş üzerinde kolaylıkla hareket ediyor ve kırışıklıkları sizi yormadan yok ediyor. Ütü yapmak daha zevkli hale geliyor, elbiseleriniz ilk günkü gibi pürüzsüz ve yepyeni görünüyor.

Mükemmel yapışmazlığı sayesinde kolayca temizlenme özelliği olan “FXG24TS Thermolon Tabanlı Ütü” aynı zamanda çevre dostu olma özelliği ile de doğaya olan görevini layıkıyla yerine getiriyor.
Ürün Yorumları