Dell XPS 15 Laptop (9560-FS70WP165)

Ürün Kodu: 948180
- GTIN: 5397184009161
Dell Türkiye
Garantili

Ürün Bilgisi

Dell Xps159560fs70wp165 Xps 15 9560/i7-7700hq/16gb/512gb Ssd/4gb-vga/15.6"/windows 10 Pro 64bit Laptop

Windows 10 Pro ile satılır - Sorunsuz, çok yönlü bir bilgisayar deneyimi için.

İlham veren inovasyon.

Ustalıkta ön sıralardaysanız fark edilirsiniz. XPS 15'in onurlandırılmasına hiç şaşırmamamızın nedeni işte bu. Galibiyet serisi devam ediyor.

Dünyanın 15,6 inç tek InfinityEdge ekranı:3

Neredeyse çerçevesiz ekran, sadece 5,7 mm'lik bir çerçevesi sayesinde neredeyse 14 inç'lik bir dizüstü bilgisayar boyutlarında 15,6 inç'lik ekran kullanım alanı sunuyor.

İşletim Sistemi: Windows 10 Pro.

Benzeri görülmemiş tasarım: 11-17 mm'lik inceliği ve katı hal sürücüsü dahil sadece 4 pound (1,8 kg) başlangıç ağırlığı ile XPS 15, dünyanın en hafif 15 inç performans sınıfı dizüstü bilgisayarlarından biridir.

Gittiğiniz her yerde şaşırtıcı bir görüş açısı.

Büyüleyici detaylar: UltraSharp 4K Ultra HD ekran ile (3840 x 2160) yakınlaştırma gereği duymadan her pikseli ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz. Tam HD'den 6 milyon ve MacBook Pro'dan 3 milyon daha fazla piksel sayesinde bulanıklık veya düzensiz çizgiler için endişelenmeden resimlerinizi hassas bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sektör lideri renk: XPS 15, %100 Adobe RGB renk özelliğine sahip tek dizüstü bilgisayardır. Bu sayede gerçek hayata daha yakın görseller elde edebilmeniz için geniş bir renk gamına sahiptir ve geleneksel panellere göre renklerin siyah ile harmanını daha iyi oluşturur. Ve 1 milyardan fazla renk ile resimler daha yumuşak görünür ve renk değişimleri daha fazla derinlik ve boyuta sahip olduğundan muhteşem bir şekilde daha canlıdır. Halihazırda Adobe RGB biçiminde olmayan içeriği otomatik bir şekilde tekrar eşleyerek ekrandaki renkleri muhteşem bir şekilde doğru ve gerçekçi ortaya çıkaran Dell PremierColor yazılımı dahildir.

Kolay iş birliği: 170°'ye varan geniş izleme açısı sağlayan IGZO IPS panel ile ekranınızı neredeyse her açıdan görün.

Gününüzü aydınlatın: 350 nit parlaklık sayesinde normal bir dizüstü bilgisayara göre daha aydınlıktır.

Dokunma dostu: Ekrana dokunun, çekin ve tutun. İsteğe bağlı dokunmatik ekran kendi teknolojiniz ile doğal bir şekilde etkileşim kurmanıza olanak tanır.

Güçlü performans.

Süper hızlı: Yarattığımız en güçlü XPS dizüstü bilgisayar; en zorlu görevlerinizi yerine getirebilmeniz için en yeni 7. nesil Intel® Quad Core™ işlemciler ve olağanüstü Pascal™ mimarisine sahip bir isteğe bağlı 4 GB GeForce® GTX 1050 grafik kartı ile donatıldı.

Maksimum bellek ve depolama:

1600 MHz'ye göre 1,3 kat daha hızlı olan 2133 MHz bant genişliğine sahip 32 GB4'a kadar olan bellekleri destekler. Daha hızlı bellek ihtiyacınız olan içeriği daha hızlı almanızı sağlar. Daha hızlı PCIe sürümlerinde, standart sabit sürücü veya isteğe bağlı katı hal sürücüsü (SSD) yapılandırmalarında 1 TB4'a kadar genişletilebilir depolama kapasitesi, uygulamalarınıza daha hızlı erişmeniz ve bu uygulamaları daha hızlı çalıştırmanız için gerekli olan depolama alanını ve yüksek hızlı yanıt performansını sunar. XPS 15 bir katı hal sürücü ile saniyeler içerisinde açılır ve kullanıma hazır hale gelir, böylelikle beklemek yerine işleriniz için daha fazla zaman ayırırsınız.

Killer™ Kablosuz: Killer 1535 Kablosuz AC adaptör güçlü ve güvenilir Wi-Fi bağlantısını sunar ve çevrimiçi video, ses ve oyun deneyimlerinizi hızlandırmak ve sorunsuz hale getirmek için özel olarak tasarlanmıştır. Bu cihaz, en önemli verilerinizi acil olmayan uygulamalara göre önceliklendirerek ağ trafiğini algılar, sınıflandırır ve öncelik sırasına göre düzenler. Killer kritik paketleri anında sağlayarak gereksiz gecikmeleri ve duraksamaları önler.

Son teknoloji bağlanabilirlik

Thunderbolt™ 3 çok kullanımlı bağlantı noktası dizüstü bilgisayarınızı şarj etmenize, birçok aygıta (iki adede kadar 4K ekran desteği dahil) bağlanmanıza ve USB 3.0'a göre 8 kat daha hızlı, maksimum 40 GB/sn hızla veri aktarımının keyfini çıkarmanıza olanak sağlar. Ayrıca iki adet USB 3.0 bağlantı noktası içerir.

Gelişmiş bağlantı istasyonu

Güç, Ethernet, ses ve video için tek bir kablo bağlantısı özelliği. Daha hızlı veri aktarımı ve üç adede kadar Tam HD ekran veya iki adede kadar 4K ekran desteği için isteğe bağlı bir Dell Thunderbolt™ Bağlantı İstasyonu ekleyin.

Neler kaçırdığınızı görün

Standart arkadan aydınlatmalı klavye, ışıksız veya ışığın yeterli olmadığı ortamlarda çalışabilmenizi sağlar.

Sezgisel bir şekilde etkileşim kurun.

Güvenle dokunun, yakınlaştırın ve tıklayın: Kazara Aktifleştirmeyi Önleme, avuç içinizin dokunmatik yüzeye çarpmasıyla farkında olunmadan yapılan tıklamaları durdururken hassas dokunmatik yüzey imlecin zıplamasına ve kaymasına engel olur.

İsteğe bağlı parmak izi okuyucu ve Windows Hello: Windows cihazlarınızı açmanın en hızlı ve güvenilir yolunu sunan bir parolasız oturum açma özelliğinin keyfini çıkarın. Bu teknoloji dokunuşunuzu kullanarak sizi başkalarından ayırt eder. Sizi arkadaşça bir selamla karşılayarak oturumunuzu açar ve hatta uygulamalar ve Microsoft Edge web sitelerinde de çalışır.

İş için üretildi.

Gelişmiş şifreleme, kimlik doğrulama ve tehdit engelleme özellikleriyle endüstri lideri uç nokta çözümleri sunan sınıfının en iyisi Güvenlik.

Dell Data Protection l Endpoint Security Suite Enterprise: %99'luk verimlilik derecesi ile (rakiplerine göre çok yüksek) tehditleri engelleyebilir ve kötü amaçlı yazılımları çalışmadan durdurabilirsiniz.

Dell Data Protection l Encryption: Veri odaklı şifreleme bir cihaza değil son kullanıcıların kendilerine göre yapılandırılır. Çok anahtarlı yaklaşımımız verileri cihazdan cihaza ve hatta genel bulut ortamlarında bile hareket ederken korur.

Dünyanın yönetilebilirlik düzeyi en yüksek XPS'si, işinizin gerektirdiği yüksek esneklik ile BT ekibinin BIOS ayarlarını değiştirmesine ve sistemleri yapılandırmasına olanak sağlar.

Dell Client Command Suite: Dell'in ücretsiz otomasyon araçları BT ekiplerine sistem ve güncellemeleri dağıtmalarında ve karmaşık ortamları izlemelerinde yardımcı olur. DCCS ile daha hızlı dağıtım yapılır.

Ustalıkla birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir.

Maksimum dayanıklılık: Hoş bir tasarıma sahip sağlam, dayanıklı kasa için tek bir alüminyum parçadan hassas şekilde kesilir. Corning® Gorilla® Glass NBT™ dokunmatik ekran seçeneği, soda kireç camına göre çiziklere karşı 10 kata kadar daha dayanıklıdır.

Baskı altında bile soğukkanlı: Avuç içi dayanağı karbon fiberden yapılmıştır. Alüminyum kadar güçlü ve incedir ancak dokunuşu daha hafif ve daha serindir.

Hiç olmadığı kadar çevreye duyarlı.

Güç tüketimi açısından verimli: XPS 15, ENERGY STAR® sertifikalıdır.

Daha akıllı malzemeler: Kadmiyum, cıva ve bazı ftalatlar gibi malzemeleri içermez, ayrıca EPEAT® Gold tescillidir5 ve BFR/PVC içermez.

Geri dönüşüm dostu: Dizüstü bilgisayar parçalarının %90'nından fazlası (ağırlık olarak) kolayca geri dönüştürülebilir veya tekrar kullanılabilir ve bambu ambalaj tepsileri %100 geri dönüşüme uygundur.

Bağlantı Noktaları ve Yuvalar

1. SD kart yuvası | 2. PowerShare özellikli USB 3.0 | 3. Pil gösterge düğmesi ve göstergesi | 4. Kensington kilit yuvası | 5. AC gücü | 6. HDMI | 7. Thunderbolt™ 3 (2 adet 3. Nesil PCI Express hattı) şunları destekler: Güç/şarj, PowerShare, Thunderbolt 3 (40 Gb/sn iki yönlü), USB 3.1 (2. Nesil) (10 Gb/sn), Yerel DisplayPort 1.2 video çıkışı, VGA, HDMI, Ethernet ve Dell Adaptör yoluyla USB-A (ayrı satılır) | 8. Kulaklık jakı

Boyutlar ve Ağırlık

1. Derinlik: 235 mm (9,27 inç) | 2. Genişlik: 357 mm (14,06 inç) | 3. Yükseklik: 11-17 mm (0,45-0,66 inç) | Başlangıç ağırlığı: 1,8 kg (4 lb)2 (56 Whr pil, SSD ve dokunmatik olmayan ekran ile); Başlangıç ağırlığı: 2 kg (4,5 lb)2 (97 Whr pi, SSD ve dokunmatik ekran ile)

Ürün Kategorisi Notebook
Ürün Ailesi DELL XPS
Seri DELL XPS 9560
İşletim Sistemi Ailesi MS Windows
İşletim Sistemi Windows 10 Pro
İşlemci Ailesi Intel Core i7
İşlemci Tipi 7. Nesil Intel Core i7
İşlemci i7-7700HQ
İşlemci Hızı 2,80 GHz
Ön Bellek 6 MB
Bellek 16 GB
Bellek Tipi DDR 4
Disk Tipi SSD
Sabit Disk - HDD Yok
Sabit Disk - SSD 512 GB
Ekran 15.6 inç
Çözünürlük 1920 x 1080
Ekran Tipi LED
Grafik İşlemci Ailesi NVIDIA
Grafik İşlemci NVIDIA GeForce GTX 1050
Grafik Bellek 4 GB
Grafik Bellek Tipi DDR5
Ağırlık 1,80 kg
Ağırlık Kategorisi 1,50 - 1,99 kg
WLAN Var
Bluetooth Var
HDMI Var
Webcam Var
Kart Okuyucu Var
Tuş Takımı Q Klavye
Renk Gri

Ürün Yorumları