Dell 407-10942 Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach

Ürün Kodu: 1021391
2.026,30 TL

Önceki: 2.293,90 TL

%12 İNDİRİMLi
 
SATIN AL
Dell Türkiye
Garantili
  • Ürün Tipi: Transceiver

Ürün Bilgisi

Dell 407-10942 Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300m Reach Sunucu Aksesuarları


ÖZELLİKDEĞER
Satış Garanti Süresi (ay):24
EAN:407-10942

Ürün Yorumları

Taksit Planı 2 Taksit 3 Taksit 4 Taksit 6 Taksit
advantage 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

axess 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

bonus 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

cardfinans 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

maximum 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

paraf 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

world 1057.11 TL x 2

Toplam: 2114.22 TL

705.15 TL x 3

Toplam: 2115.45

537.47 TL x 4

Toplam: 2149.89

362.36 TL x 6

Toplam: 2174.15

TL x

Toplam: TL

TL x

Toplam:

TL x

Toplam:

TL x

Toplam: