Datalogic QW2420 QuickScan 2D USB Barkod Okuyucu

Ürün Kodu: 978162
- GTIN: 0868170564176

Ürün Bilgisi

Datalogic QW2420 QuickScan 2D Kablolu Okuyucu Usb Barkod Okuyucu

QuickScan I Lite QW2400

Uzun ve kesilmiş 1D kodlarını ve yakın mesafelerden daha büyük 2D kodları okumak için özel olarak tasarlanmış giriş seviyesi tarayıcı.


Özellikler

Geniş tarama açısı ve Görüş Alanı

Mobil cihazlarda görüntülenen barkod okumada mükemmel performans

USB Sertifikalı Kitler mevcut

Düşürüldüğünde görüntüleyiciyi korumak için aşırı kalıplanmış kauçuktan yapılmıştır

Datalogic'in iyi okunan geribildirim için patentli 'Yeşil Nokta' teknolojisi

Ergonomik, kompakt ve sağlam

Genel bakış

QuickScan Lite QW2400 2D alan görüntüleyici, uzun ve kesilmiş 1D kodlarını ve yakın mesafeden daha büyük 2D kodları okumak için özel olarak tasarlanmış bir giriş seviyesi tarayıcıdır. QW2400 görüntüleyici, perakende, Işık Üretimi, Belge / Fatura İşleme ve Bankacılık / Finans alanında tarama ihtiyaçlarını karşılayan, farklı tarama açıları kullanarak bu zorlu 1D ve 2D kodlarını nominal bir mesafede yakalayan ekstra Geniş Görüş Alanına (FOV) sahiptir. QuickScan Lite 2D görüntüleyici, sınıfındaki en iyi performansa sahip en uygun fiyatlı görüntüleyicidir.

QW2400 alan görüntüleyici, en yaygın kullanılan 1D ve 2D kodlarında, bir mobil cihazda basılı veya görüntülü olsun, hızlı okuma performansı sunar. Mavi hedef nokta ile kombine edilen beyaz aydınlatma, kullanıcının gözlerini tahriş etmeden kullanıcılara açık ve net bir nişan alma sistemi sunar.

QW2400 alan görüntüleyici iki arayüz seçeneğinde mevcuttur: USB veya Klavye Wedge / RS-232. Müşteriler sadece tarayıcıyı satın alabilir veya kablo ve stand içeren sertifikalı kitleri ayırabilirler.

Ürün Yorumları