• Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc
  • Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc
  • Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc
Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc Dark  DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc

Dark DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc

Ürün Kodu: 611650
Dark
Garantili

Ürün Bilgisi

Dark DK-PC-ANDBOX809II Evo Smart Stick MK809-II 1.6 GHz ,1GB DDR3 8GB, Android 4.2 Mini Pc Multimedia Ürünü

Televizyonunuz ne kadar akıllı olsun?

Dark Evo Smart Stick, Android Jelly Bean 4.2 işletim sistemine sahip yapısıyla HDMI Bağlantı noktasına sahip tüm TV'leri akıllı TV'lerin ötesine taşımak için tasarlandı! Gerçek Çift Çekirdek Rockchip RK3066 1.6GHz Dual Core işlemci gücü, Quad Core Mali400 Gpu işlem ünitesi, 1 GB DDR3 belleği, 8GB dahili depolama alanı, Full HD 1080p Yüksek Çözünürlük Desteği, Bluetooth, MicroSD Kart desteği ve XBMC media center arayüzü ile donatılmıştır.

Standart Akıllı TV'lerin kendi marketleri üzerinden yeni uygulama yüklerken oluşabilecek tüm kısıtlamaları aşın ve Google Play Market üzerinden 1 milyon'u aşkın uygulamaya ve oyuna ulaşın. Dark Evo Smart Stick güncellenen arayüzü ve en son sürüm Android 4.2 desteği ile film, müzik oyun gibi ihtiyacınız olan maksimum içeriğe minimum boyutlarda erişmenizi sağlar. Evo Smart Stick tek tıklamayla bir medya oynatıcıya dönüşen XBMC arayüzü ile size profesyonel bir medya oynatıcı deneyimi sunar.

Gerçek 4 Çekirdek ile Güçlü Performans!

Smart TV'lerin sunduğu basit oyunların aksine Evo Smart Stick ile Angry Birds, Cut The Rope, Fruit Ninja, Temple Run gibi oyunlar ile ailenizle TV başında hoş saatler sizleri bekliyor. Tek dokunuşla Google Play Marketten ücretsiz yüzlerce oyun indirebilir, TV'nizi ailenizin eğlence kaynağına dönüştürebilirsiniz.

Özel XBMC Arayüzü ile içeriğinizi kolayca yönetin!

Dark Evo Smart Stick’te bulunan tek tıkla erişebileceğiniz XBMC arayüzü ile harici cihazlarınızdaki tüm medya içeriğini yönetmeniz oldukça kolay! Medya oynatıcılardan alışık olduğumuz görsel arayüzü Evo Smart Stick’e getiren XBMC video, müzik ve resim dosyalarınızı kategoriler altında toplayarak size yönetim özgürlüğü sağlar. Üstelik XBMC altında online içeriğe de ulaşmak mümkün!

Minimum Enerji, Maksimum Download

Oldukça düşük güç tüketimine sahip Dark Evo Smart Stick’i, Google Play marketten ücretsiz indirebileceğiniz Atorrent, μTorrent ve Bittorrent gibi dosya uygulamaları ile bir download PC olarak kullanabilirsiniz. Torrent ile indirilen dosyaları da Androzip gibi uygulamalar ile açabilir ve dosyaların içeriğine erişebilirsiniz.

Düşük Güç Tüketimi ile Maksimum Eğlence!

Dark Evo Smart Stick çalışabilmek için fişe prize ihtiyaç duymaz! İhtiyacı olan gücü yine TV’nizde bulunan 5V’luk bir USB portundan elde eder. Dark Evo Smart Stick aynı zamanda aynı içeriği sağlayan bir masaüstü bilgisayara göre ultra düşük güç tüketimine sahiptir. Standart bir masaüstü bilgisayar ortalama 250W güç tüketirken Evo Smart Stick sadece 5W ve altında güç tüketimi ile maksimum eğlence yanında cebinizi de korur.

TV’nizde HDMI cihazlarınıza yer açın!

Kompakt elektronik cihazların problemi olan sıkışık bağlantı portları günümüz LED ve Plazma TV’lerinde de görülmektedir. Dark Evo Smart Stick kutu içeriğinde bu problemi aşmanın yolu olan ve yaklaşık 15 cm. boyutunda bir HDMI uzatma kablosu ile birlikte gelmektedir.

Kablosuz Cihazlarınıza Erişim Kolaylığı!

Gelişmiş Bluetooth özelliği ile günümüzün kablosuz Bluetooth cihazları olan hoparlör, kulaklık, gamepad, klavye ve mouse gibi cihazlarınızı Evo Smart Stick ile kolayca eşleyebilir ve tüm kablo karmaşasından kurtulabilirsiniz. Evinizin içinde oyun konsolu deneyimi kablosuz gamepad ile daha mükemmel bir hal alsın! Evo Smart Stick’te bulunan dahili bluetooth ve usb bağlantısı ile kablolu ve bluetooth gamepadleri cihazınıza bağlayabilir, kusursuz oyun deneyimine geçiş yapabilirsiniz.

Çok Küçük, Çok Akıllı!

TV’nizin boyutu ne olursa olsun Evo Smart Stick HDMI desteği ve akıllı yapısıyla evinizi eğlence merkezine dönüştürmek için tasarlandı. Üstelik 32 gr ağırlığı ve kompakt boyutlarıyla cebinizde bile taşıyabilirsiniz.

Hafızaya Doyamayanlara!
Video, Müzik, Fotoğraf ve Uygulamalarınızda harici hafıza ihtiyacınıza çözüm olmak adına maksimum 32 gb boyutunda MicroSD kart desteği de Evo Smart Stick’te! Tüm depolama ihtiyaçlarınız için Team 32 MicroSD kartlar Evo Smart Stick ile tam uyumludur!

Ofisinizi TV'nize taşıyın!
Dark Evo Smart Stick ile word, excel, powerpoint dosyalarını TV'nizde görüntüleyebilir ve değiştirebilirsiniz. Farklı mail uygulamaları ile elektronik postalarınızı TV'nizden takip edebilir, not alabilirsiniz. İçinde gelen veya ayrıca indireceğiniz uygulamalar ile ofisinizi TV'nize taşıyacaksınız.

Kulaklarınızın Pası Silinecek!
Ses dünyasının en gerçekçi ve en üst düzey ses standartları Evo Smart Stick ile salonunuza geliyor. Gişe rekortmeni bir film, capcanlı bir belgesel izlerken DTS HD 7.1, ES, 5.1 ve Dolby True HD 7.1, EX, Surround, AC3 5.1 gibi en son çevresel ses teknolojileri desteği ile sizi olayların tam kalbine götürür.

Teknik Bilgiler

Android İşletim Sistemi:4.2 (JellyBean)

İşlemci Tipi:Çift Çekirdek

Ana İşlemci Üreticisi:Rockchips

Dahili Depolama Kapasitesi:4GB

Grafik İşlemci:Mali 400

Bellek Miktarı:1GB

Bellek Tipi:DDR3

Ağ ÖzellikleriBluetooth, Wi-Fi

Görüntü Çıkışları:HDMI, Komponent (YPbPr)

Ses Çıkışları:HDMI

USB Çıkış Sayısı:2

Kart Okuyucu:Var, MicroSD

Desteklenen Görüntü Modları:1080p, 1080i, 720p, 576p/480p

Ek Özellikler:Flash Desteği, HTML5 Desteği, OpenGL Desteği

Garanti Süresi:2 Yıl

Ürün Yorumları