• Dark DK-NT-WA9 9 dBi SMA Omni Wirelles Anten Anten / Ağ Adaptörü
  • Dark DK-NT-WA9 9 dBi SMA Omni Wirelles Anten Anten / Ağ Adaptörü
Dark DK-NT-WA9 9 dBi SMA Omni Wirelles Anten Anten / Ağ Adaptörü Dark DK-NT-WA9 9 dBi SMA Omni Wirelles Anten Anten / Ağ Adaptörü

Dark DK-NT-WA9 9 dBi SMA Omni Wirelles Anten Anten / Ağ Adaptörü

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 630889)


9 dBi Yüksek Güçlü SMA Anten
Kablosuz antenlerde anten kazancı ne kadar yüksek ise erişebildiğiniz kablosuz alanda o kadar uzayacaktır. En iyi kablosuz kapsama alanı için alıcınız ve vericinizde ihtiyacınıza uygun anten seçmeniz şarttır. Dark 9 dBi güçlü anten ile modem, router, erişim noktası (access point) gibi anteni değişebilen kablosuz vericileriniz veya Dark RangeMax serisi başta olmak üzere tüm RP-SMA anten bağlantı tipine sahip kablosuz ağ adaptörlerinize yüksek çekim kalitesi getireceksiniz.

Yüksek Çekim Gücü için Büyük Anten
Dev büyüklükteki Dark yüksek kazanımlı 9dBi anten ile eski modeminize göre çevrede bulunan çok daha fazla ağı görüp kolayca yüksek hızda bağlantı sağlayabileceksiniz.

360 Derece Hareket Kabiliyeti
Her yöne hareket kabiliyeti sunan özel RP-SMA bağlantısı ile istediğiniz şekilde anteninizi konumlandırın ve kablosuz ağdan maksimum verimi alın.

RP-SMA Bağlantısı
Yüksek kazanımlı Dark 9dBi anten RP-SMA bağlantı tipine sahiptir. Bu sayede anteni çıkarılabilen hemen hemen tüm kablosuz modem, router, erişim noktası (access point) ve USB kablosuz ağ adaptörleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlü bağlantı sunan Dark 9 dBi anten ile daha performanslı kablosuz bağlantıya sahip olacaksınız.

Teknik Bilgiler

Bağlantı Arabirimi Hayır
Kablosuz Bağlantı Hızı Hayır
Anten Sayısı
Ek Özellikler Hayır
Kablosuz Ağ Standardı Hayır
Kablosuz Şifreleme Hayır
Kablosuz Anten Gücü 9 dBi
İşletim Sistemi Desteği Hayır
Kutu İçeriği
  • 9 dBi Omni Kablosuz Anten
Ağırlık Hayır
Boyutlar (GxDxY) Hayır
Üretici Kodu DK-NT-WA9
Garanti Süresi

Ürün Yorumları