Dark Dk-hd-sw201 2 X 1 Hdmı Çift Yönlü Switch

Model: DK-HD-SW201
Hızlı Kargo
  • Dark Dk-hd-sw201 2 X 1 Hdmı  Çift Yönlü Switch
93,71KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 107,12 TL

Temel Özellikler

  • Port Sayısı: 2 Port
  • Network Hızı: 10/100

İki Yönlü HDMI Switch ile Kablo Tak-Çıkar Derdine Son!

Dark HDMI Switch ile HDMI Sinyaline Hükmedin!
Dark HDMI Switch ile taşınabilir bilgisayar, medya oynatıcı, AndroidBOX, tablet, akıllı cep telefonu, oyun konsolu gibi HDMI çıkışa sahip cihazlarınızdan gelen sinyali, HDMI girişe sahip projeksiyon, televizyon, müzik seti gibi cihazlarınızdan istediğinize gönderebileceksiniz. Ayrıca HDMI Switch ile iki ayrı görüntü kaynağından gelen sinyalden istediğiniz bir tanesini tek monitörde de izleyebilirsiniz. Adaptör gerektirmeyen tasarımı ile 4K medya oynatımı, 7.1 ses sinyali çoklama gibi uygulamalarda güvenle kullanabilirsiniz.

Monitör Seçici
Dark HDMI Switch ile görüntü kaynağınızdan gelen sinyali istediğiniz bir monitöre aktarabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken HDMI kablo bağlantısını gerçekleştirdikten sonra HDMI Switch üzerindeki buton aracılığı ile görüntü vermesini istediğiniz monitörünüzü seçmek. Farklı bir monitöre görüntü aktarmak için kablo tak-çıkar yapmayın, Dark HDMI Switch kullanın.

Görüntü Kaynağı Seçici
Dark HDMI Switch ile farklı görüntü kaynaklarından gelen sinyalden istediğinizi monitörünüze aktarabilirsiniz. Monitörünüzde bir tane HDMI girişi olduğu için ikinci bir cihaz bağlayamıyor ve sürekli olarak kablo değiştirmek zorunda kalıyorsanız çözümü Dark'ta. Dark HDMI Switch üzerindeki buton yardımı ile monitörünüze gelen sinyali kendiniz seçebilir, farklı görüntü kaynakları arasında tek tuşla geçiş yapabilirsiniz.

Kompakt Boyutlar
Dark HDMI Switch, kompakt boyutları ile fazla yer işgal etmez. Sert plastik dış gövdesi ile darbelere karşı koruma sağlayarak uzun yıllar size hizmet eder.Teknik Özellikler

  • HDMI Giriş: 1 adet
  • HDMI Çıkış: 2 adet
  • Bant Genişliği: 10.2Gbps
  • HDCP Desteği: Var
  • Ürün Kodu: DK-HD-SW201
Yükleniyor...
93,71KDV
Dahil
+ Kargo Bedeli: ₺2,95 %13 İNDİRİMLİ Önceki Fiyat: 107,12 TL
Bugün sipariş verin, 23 Ocak Pazartesi günü kargoya verelim.
Switch Kategorisinin Çok Satan Ürünleri