• Dark Dk-ac-u31xmıcro Usb3.1 Typec Erkek - Micro Usb2.0 Dişi Dönüştürücü Çevirici Adaptör
  • Dark Dk-ac-u31xmıcro Usb3.1 Typec Erkek - Micro Usb2.0 Dişi Dönüştürücü Çevirici Adaptör
Dark Dk-ac-u31xmıcro Usb3.1 Typec Erkek - Micro Usb2.0 Dişi Dönüştürücü Çevirici Adaptör Dark Dk-ac-u31xmıcro Usb3.1 Typec Erkek - Micro Usb2.0 Dişi Dönüştürücü Çevirici Adaptör

Dark Dk-ac-u31xmıcro Usb3.1 Typec Erkek - Micro Usb2.0 Dişi Dönüştürücü Çevirici Adaptör

Ürün Bilgisi (Ürün Kodu: 920067)


Micro USB Aksesuarlarınızı Type C Portuna Sahip Cihazlarında Kullanın
Hızlı bağlantı noktası standartlarının en yenisi Type C bağlantısına sahip telefon, tablet ya da Windows/Mac bilgisayarınızda standart Micro USB aksesuarlarınızı olduğu gibi kullanmanız için Dark, Type C' den Micro USB' ye dönüştürücü pratik adaptörü tasarladı. Yeni USB 3.1 Type C aksesuarların pahalı olması sebebiyle Dark Micro USB dönüştürücüyü ve Micro USB aksesuarlarını kullanarak paradan tasarruf edebilir ve istediğiniz aksesuara daha hızlı kavuşabilirsiniz.

Micro USB' nin zengin USB HUB, klavye, fare, harici disk, USB bellek gibi bileşenlerini Windows/Mac bilgisayarınıza ya da uyumlu tablet ve telefonlarınıza kolaylıkla bağlayabilirsiniz. İsterseniz sahip olduğunuz Micro USB HUB ile tüm bileşenleri tek seferde dahi bağlayabilirsiniz.


Dark USB3.1 Type C - Micro USB Dönüştürücü ile Dertlere Son!
Dark Micro USB' ye dönüştürücü sayesinde zor bulunan ve pahalı Type-C kablo arama derdiniz bitecek. Önceden sahip olduğunuz Micro USB data/şarj kablolarını ya da uygun fiyat/performans oranına sahip Dark Micro USB Data Şarj kablosunu Dark dönüştürücü ile kullanarak kolaylıkla telefonunuzu şarj edebilirsiniz.Micro USB' nin Geniş Aksesuar Seçeneğine Kavuşun!
Yeni Macbook ya da Utrabook' unuza ya da uyumlu Android akıllı telefonlarınıza Dark USB3.1 TypeC - Micro USB dönüştürücüyü takın ve Micro USB' nin geniş aksesuar seçeneklerinden dilediğinizle yola devam edin! Dilediğiniz aksesuarınızı hızlıca kullanın, isterseniz bir Micro USB HUB ile air mouse, USB GPS, karanlık ortamları aydınlatmak için USB LED gibi aksesuarları aynı anda bağlayın. Tercih sizin.

Kolay Taşınabilir Yapısı ile Yanınızda Rahatça Taşıyın!
Dark Type C' den Micro USB dönüştürücü kompakt boyutları ile ister cebinizde, ister çantanızda kısacası yanınızda kolaylıkla taşıyacağınız mini boyuttadır.

Teknik Özellikler

Uygulama: Type C USB3.1 - Micro USB Dönüştürücü
Renk: Koyu Metalik Gri

Ürün Yorumları